Czy "Blade" powstanie? Kolejne problemy z realizacją 0

Film Marvel Cinematic Universe Blade stracił drugiego reżysera, ponieważ Yann Demange opuścił projekt. jest to już kolejne rotacja na kluczowych stanowiskach przy tej produkcji.

kadr z filmu "Blade"

Yann Demange, który jest najbardziej znany ze swojej pracy nad Krainą Lovecrafta, opuścił projekt jakiś czas temu. Jest drugim reżyserem, który odchodzi z tego stanowiska, pierwszym był Bassam Tariq. Mówiono, że posunięcie to było polubowne i że Marvelowi bardziej zależy na tym, aby film powstał jak należy, niż na pośpiechu.

Obecnie za scenariusz Blade odpowiada Eric Pearson (Thor: Ragnarok). Poprzednie scenariusze napisali Michael Starrbury, Nic Pizzolatto i Michael Green. Na przestrzeni lat projekt przeszedł kilka zmian zarówno w obsadzie, jak i ekipie.

Produkcja Blade’a miała burzliwy okres przez ostatnie dwa lata, a poprzedni reżyser Bassim Tariq opuścił projekt w 2022 roku. Pierwotnie premiera filmu miała nastąpić 3 listopada 2023 roku, ostatecznie została przesunięta na 6 września 2024 roku. Teraz premiera jest przesunięta 7 listopada 2025 r. W rolach głównych wystąpią Mahershala Ali i Mia Goth, która według plotek wcieli się w rolę Lilith.

Źrodło: The Wrap

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…