"Ród smoka" oficjalnie z zamówieniem na 3. sezon 0

Jak ogłoszono w komunikacie prasowym, HBO przedłużyło na trzeci sezon spin-off Gry o tron, Ród smoka. Wiadomość ta pojawia się na kilka dni przed premierą drugiego sezonu na platformie Max.

fragment plakatu serialu "Ród smoka"

Komunikat HBO brzmi:

George, Ryan, pozostali wspaniali producenci wykonawczy, obsada i ekipa produkcyjna zdobyli nowe szczyty w drugim sezonie "Rodu Smoka". Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysiłku, który włożyli w jego stworzenie, skali i rozmachu, które mogą konkurować tylko z jego wspaniałą historią. Jesteśmy podekscytowani, że będziemy mogli kontynuować sagę Rodu Targaryen i podziwiać efekty pracy tej ekipy w kolejnym, trzecim sezonie

Opowieść o historii rodu Targaryenów, powstała na podstawie książki* "Ogień i krew"*, ukazuje zdarzenia dziejące się 200 lat przed czasem akcji uwielbianej przez widzów na całym świecie „Gry o tron”. W drugim sezonie serialu zobaczymy Westeros, które znajduje się na krawędzi wojny domowej. Jak zakończy się ta walka o Żelazny Tron? Główne role kreują znani fanom aktorzy: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Ewan Mitchell i Rhys Ifans. Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu jest autor pierwowzoru, czyli George R.R. Martin.

Premiera pierwszego sezonu miała miejsce w sierpniu 2022 r. Drugi sezon wystartuje teraz na platformie Max w niedzielę 16 czerwca 2024 roku. Trzecia odsłona jeszcze nie ma ustalonej daty premiery.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…