Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Niezwykły zwiastun filmu ''Wicked''. Klocki LEGO też zasługują by wzlecieć 0

W sieci zadebiutował bardzo ciekawy zwiastun filmu Wicked. Całość materiału zaprezentowana została za pomocą kloców LEGO.

Musical Wicked opowiada o nieznanej nam dotąd historii czarownic z Krainy Oz. Produkcja jest prequelem historii z popularnej powieści i broadwayowskiego przedstawienia.

Elphaba i Glinda są studentkami Uniwersytetu Shiz w fantastycznej Krainie Oz i nawiązują głęboką przyjaźń. Jednak po spotkaniu z Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz ich przyjaźń stanie na rozdrożu, a ich życie obierze zupełnie inne ścieżki. Glinda, pragnie popularności, marzy o władzy, podczas gdy Elphaba pozostanie wierna sobie i tym, którzy ją otaczają. Jej postawa będzie miała jednak nieoczekiwane konsekwencje dla jej przyszłości. Niezwykłe przygody w krainie Oz sprawią, że ostatecznie wypełnią swoje przeznaczenie jako Dobra Czarownica z Południa i Zła Czarownica z Zachodu.

W rolach głównych występują Cynthia Erivo jako Elphaba i Ariana Grande jako Glinda. Obsadę uzupełniają Michelle YeohJeff GoldblumJonathan BaileyEthan SlaterMarissa Bode i Bowen Yang.

Filmowa adaptacja za kamerą, której stoi Jon M. Chu podzielona została na dwie części. Wicked: Part One do polskich kin wejdzie 29 listopada tego roku. Premiery części drugiej doczekamy się pod koniec 2025 roku.

Źrodło: Tylko Hity

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…