Shaquille O’Neal stara się o rolę w "Gliniarzu z Beverly Hills" 0

Netflix udostępnił nowy komediowy film promujący nadchodzącego filmu Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley, przedstawiający zagubioną taśmę legendy NBA Shaquille’a O’Neala z przesłuchania do roli w tym filmie.

Shaquille O’Neal

W nowym materiale Shaq stara się improwizować kilka zdań, próbując dostać rolę w filmie. Żartuje, że znacznie się poprawił od czasu nakręcenia filmu Czarodziej Kazaam z 1996 roku, ale nadal ma pewne problemy z wysłowieniem się. Na koniec Shaq pokazuje plakietkę, a następnie zmienia logo filmu na Gliniarz z Beverly Hills: Shaqxel F..

Dodajmy, że bohaterem filmu jest detektyw Axel Foley (Eddie Murphy), który znów patroluje ulice Beverly Hills. Razem z córką (Taylour Paige), której życie jest zagrożone, swoim nowym partnerem (Joseph Gordon-Levitt) i dawnymi kumplami, Billym Rosewoodem (Judge Reinhold) i Johnem Taggartem (John Ashton), postanawia udaremnić niecny spisek – i mocno podgrzać przy tym atmosferę.

Producentami filmu Gliniarz z Beverly Hills: Axel FJerry Bruckheimer, Eddie Murphy i Chad Oman. Za kamerą stanął Molloy, który zastąpił na tym stanowisku Adil El Arbi'ego i Bilalla Fallaha. Praca nad tą komedią akcji jest dla niego debiutem jeśli chodzi o projekt pełnometrażowy. W obsadzie oprócz wspomnianych wyżej znajdują się także Paul Reiser, Bronson Pinchot i Kevin Bacon. Scenariusz napisał Will Beall.

*Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley będzie miał premierę w serwisie Netflix w środę, 3 lipca 2024 r. *

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…