Kit Harington przemienia się w bestię na zwiastunie "The Beast Within" 0

Well Go USA opublikowało zwiastun The Beast Within swojego najnowszego thrillera o zjawiskach nadprzyrodzonych, w którym nominowany do nagrody Emmy Kit Harington (Gra o tron) wciela się w ojca walczącego o to, by jego mroczny sekret nie wyrządził krzywdy rodzinie. Film ma zadebiutować w kinach 26 lipca.

fragment plakatu filmu "The Beast Within"

Po serii dziwnych wydarzeń na ufortyfikowanym terenie głęboko w angielskiej dziczy, 10-letnia Willow podąża za rodzicami podczas jednej z ich sekretnych nocnych wędrówek do serca starożytnego lasu. Ale będąc świadkiem straszliwej przemiany jej ojca, ona także zostaje usidlona przez mroczny sekret przodków, który tak desperacko próbowali ukryć.

Film wyreżyserował Alexander J. Farrell na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Greerem Ellisonem. W rolach głównych występują także Ashleigh Cummings, James Cosmo, Caoilinn Springall, Miriam Arabella Maslin i Adam Basil. Producentami wykonawczymi filmu są Perry Doc Alleva, Addam Bramich, Ben Dukes, Ulf Ek, Chris Jay, Walter Josten, Byron McNally, D.J. McPhersona i Granta Millera.

Źrodło: FirstShowing

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz

jaki to thriller jak to rasowy horror z wilkołakiem

Proszę czekać…