Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowe zdjęcia Davida Corensweta jako Supermana! 0

Do tej pory Warner Bros. Pictures opublikowało tylko jedno oficjalne zdjęcie Davida Corensweta w kostiumie Supermana, na nim jednak aktor siedział zgarbiony zakładając buty. Teraz jednak w sieci pojawiły się fotografie, na których widzimy Corensweta w pełnej okazałości.

W Internecie pojawiły się zdjęcia z planu zlokalizowanego w Cleveland w Ohio. Są one wyraźne i przedstawiają pełny kostium aktora w świetle dziennym.

Na zdjęciach widać także Edi Gathegi przebranego za Mister Terrific.

Jak Wam się podoba wersja Gunna Człowieka ze stali?

U boku Davida Corensweta znanego m.in. z serialu Wybory Paytona HobartaSupermanie występuje zdobywczyni nagrody Emmy Rachel Brosnahan w roli Lois Lan, natomiast Nicholas Hoult wciela się w niesławnego złoczyńcę Lexa Luthora. W obsadzie znajdują się także Skyler GisondoAnthony CarriganEdi GathegiNathan Fillion i Isabela Merced.

Zdjęcia do Supermana Jamesa Gunna będą kontynuowane przez całe lato. Premiera filmu planowana jest na 11 lipca 2025 roku.

Ostatnim Supermanem był Henry Cavill, który w Człowieka ze stali wcielił się w filmie Zacka Snydera z 2013 roku. Potem w roli człowieka z Kryptonu Cavill wystąpił jeszcze w kilku innych produkcjach Snydera.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

jacks

Czy to tylko ja czy nie ma tych zdjęć w newsie? :)

@jacks wrzucone są linki z Twittera. U mnie wszystko się wyświetla.

@jacks wrzuciłam też je normalnie do newsa, jakby ktoś miał podobny problem z wyświetleniem :)

@JustynaMacugowska dzięki, linków z Twittera nie widac u mnie, poza tym chyba już powinniśmy oznaczać jako "X" :P

Proszę czekać…