Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Drużyna A(A)'' - zobacz zwiastun i plakat nowego filmu od twórców hitu ''Johnny'' 0

Grupa wsparcia do zadań specjalnych. Czwórka alkoholików i dwie cysterny spirytusu do przeszmuglowania w słusznej sprawie. Co może pójść nie tak? Odpowiedź widzowie poznają we wrześniu, gdy polski film '’Drużyna A(A)'’ trafi na ekrany kin. Next Film prezentuje zwiastun i plakat produkcji. Są też pierwsze zdjęcia z filmu.

Czwórka uzależnionych krzyżowo alkoholików, żeby uratować swój ośrodek terapeutyczny, podejmuje się przeszmuglowania przez całą Polskę dwóch cystern spirytusu. Dla własnego bezpieczeństwa porywają w trasę swojego terapeutę. Podróż okazuje się jednak bardziej niebezpieczne niż się spodziewali, bo w ślad za nimi – a raczej za nielegalnie przewożonym alkoholem – podąża również Celniczka, która nie do końca jest tym, za kogo się podaje. Od tej pory wszystko się komplikuje. Czy Leszkowi, Wioli, Dominikowi, Karolinie i Wojtkowi uda się zakończyć misję, ale też nie ulec słabościom i nie przerwać terapii?

Twórcy hitu Johnny, filmu który najpierw święcił triumfy w kinach (ponad milion sprzedanych biletów), a następnie na platformach streamingowych do współpracy przy swoim najnowszym projekcie zaprosili zarówno najbardziej uznanych aktorów, jak i wschodzące gwiazdy młodego pokolenia. W filmie Drużyna A(A) zobaczymy Danutę StenkęŁukasza Simlata, Magdalenę Cielecką, Michała Żurawskiego, Marię Sobocińską, Mikołaja Kubackiego i Leszka Lichotę.

Autorami scenariusza są Jacek Wasilewski i Tomasz Kwaśniewski, za reżyserię odpowiada Daniel Jaroszek.

Premiera filmu 20 września.

Poniżej plakat i zdjęcia z filmu:

podpis pod obrazkiem

Mikołaj Kubacki, Maria Sobocińska, Łukasz Simlat, Danuta Stenka, Michał Żurawski

Magdalena Cielecka
Łukasz Simlat
Mikołaj Kubacki, Michał Żurawski

Źrodło: Next Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…