Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun ''The Wasp'' - Naomie Harris w pokręconej opowieści o dwóch przyjaciółkach 0

Shout! Studios prezentuje zwiastun psychologicznego thrillera '’The Wasp'’, w którym występuje nominowana do Oscara za film Moonlight Naomie Harris i znana z serialu Gra o tron Natalie Dormer.

kadr z filmu ''The Wasp''

The Wasp to ostra, pokręcona opowieść o dwóch przyjaciółkach z dzieciństwa Heather (Harris) i Carli (Dormer), które po latach nie rozmawiania ze sobą spotykają się ponownie na przysłowiowej filiżance herbaty. Podczas ich spotkania Heather przedstawia koleżance bardzo nieoczekiwaną propozycję, która na zawsze zmieni ich życie.

Po światowej premierze na Festiwalu Filmowym Tribeca w czerwcu tego roku, The Wasp będzie dostępny w wybranych amerykańskich kinach od 30 sierpnia. Obraz dotychczas zebrał niezwykle dobre recenzje zarówno od widzów, jak i krytyków obecnych na festiwalu. Kiedy i czy w ogóle trafi do naszych kin, nie wiemy.

Film wyreżyserował Guillem Morales na podstawie scenariusza Morgan Lloyd Malcom, opartego na uznanej sztuce kobiety pod tym samym tytułem. Obraz opisywany jest jako emocjonujący thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu aż do ostatniej klatki. W filmie występują także Dominic Allburn jako Simon, Jack Morris jako Tel, Leah Mondesir-Simmonds jako młoda Heather, Rupert Holliday-Evans jako Jim, Naomi Richards jako Helen i Evelyn Temple jako Ruth.

Źrodło: Shout! Studios, ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…