Say hello to my little friend ;>

Urodzony w okolicznościach niezwykłych 0

Paramount Pictures zaprezentowało pierwszy, pełny zwiastun do Ciekawego przypadku Benjamina Buttona, reżyserowanego przez Davida Finchera

Urodziłem się w okolicznościach niezwykłych. – i tak też zaczyna się Benjamin Button , adaptacja klasycznej noweli F. Scotta Fitzgeralda z lat dwudziestych XX wieku o człowieku, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który – podobnie jak my wszyscy – nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końca I Wojny Światowej w 1918 roku aż po XXI wiek, przeżywając jego los równie niezwykły, jak bywa los każdego człowieka.

!http://gfx1.fdb.pl/bwc7ds(Kadr z filmu )!

Wyreżyserowany przez Davida Finchera , z Bradem Pittem, Cate Blanchett, Tildą Swinton, Taraji P. Henson, Jasonem Flemyngiem, Eliasem Koteasemi Julią Ormond w rolach głównych. Scenariusz napisał zdobywca Oscara za Forresta Gumpa, Eric Roth . Film Benjamin Button jest w istocie opowieścią podróżnika w czasie, o ludziach i o miejscach, które napotyka, o odnalezionych i utraconych miłościach, o radości życia i smutku śmierci, a także o tym, czego czas nie zmienia.

W kinach amerykańskich obraz zadebiutuje 25 grudnia , a w polskich 23 stycznia przyszłego roku. Zapraszam do oglądania!

Wersja standardowa:

Wersja HD:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Filip_Borkowski

ten zwiastun już dobry, bo pierwszy taki sobie był

Nie przeginaj :> Wszystkie były dobre ;> Ba, niesamowite :P

Anonimowy

Moze byc wielki przebój , do tego wydaje mi sie ze nomnacja do oscara za najlepszy film jest w zasiegu.

Proszę czekać…