Odkrywamy Sekret 0

20 października 2008 debiutuje na DVD polska wersja dokumentalnego filmu „poradnikowego”- „Sekret”.

To produkcja zrealizowana według bestsellerowej książki Rhondy Byrne pod tym samym tytułem. I film, i książka opowiadają o wielkim odkryciu Byrne, które może zapewnić każdemu z nas szczęście w życiu osobistym i finansowym.

SekretSekret

„Sekret” zyskał w 2007 roku miano najlepiej sprzedającego się w USA dokumentalnego filmu „poradnikowego”. Czym jest tytułowy „Sekret”? To po prostu droga życia, którą należy, zdaniem autorki, iść, by zyskać szczęście, pieniądze i spokój w życiu. To także międzynarodowy fenomen, gromadzący już od kilku lat ogromną społeczność żyjącą na co dzień według zasad „Sekretu”. Społeczność obejmującą narody wielu krajów świata, także i Polski. Od 20 października polscy fani „Sekretu” będą mogli obejrzeć go wreszcie w wersji filmowej, znanej już milionom ludzi na Ziemi.

Jakie tajemnice kryje film „Sekret”? Odsłania jedno z najsilniejszych praw wszechświata, rządzących wszystkimi działaniami w naszym życiu – Prawo Przyciągania. Prawo, które pozwala nam zmienić szarą codzienność w szczęśliwe życie. Znajomość tego prawa bliska była, według autorów filmu, wielu wielkim pisarzom, malarzom, politykom czy ekonomistom w dziejach. Najwięksi nauczyciele jacy kiedykolwiek istnieli mówią nam, że prawo przyciągania jest najpotężniejszym prawem obowiązującym we Wszechświecie – pisze o „Sekrecie” autorka. Wszyscy działamy w oparciu o jedną nieskończoną siłę. Wszyscy kierujemy swoimi krokami na zasadzie tych samych praw – mówi w filmie znawca Prawa Przyciągania Bob Proctor.

Odkrycie Rhondy Byrne zostało opisane w książce, na podstawie której powstał wprowadzany do sprzedaży przez Epelpol film. Obraz ten w różnych wersjach językowych obejrzały już miliony ludzi na całym świecie. Z myślą o osobach niewidzących „Sekret” zrealizowano też w formie audiobooku. Istnieje także bardzo popularna społeczność internetowa skupiona wokół strony www.thesecret.tv

W filmie – fabularyzowanym dokumencie – swoimi poradami na temat tego, jak wcielać w życie „sekret”, dzielą się jego znawcy i praktycy: Bob Proctor, Jon Assaraf, dr Joe Vitale, dr Jon Demartini, dr Denis Waitley i wielu innych. Wśród nich znaleźli się zarówno pisarze, ekonomiści i psychologowie, jak i znawcy w takich dziedzinach jak filozofia, techniki motywacyjne czy założyciele ruchów odnowy duchowej.

Twoje obecne życie jest odbiciem Twych przeszłych myśli – mówi Assaraf. Autorzy sekretu nawołują do świadomego kierowania swoim życiem za pomocą pozytywnej afirmacji, pozytywnych myśli budujących naszą codzienność. Kiedy nie traktujesz siebie tak, jakbyś chciał, by inni traktowali ciebie, nigdy nie zmienisz swojej sytuacji – mówi Byrne. Zdaniem autorki oraz specjalistów występujących w filmie „Sekret” „działa” zarówno w sferze finansowej, jak i w życiu uczuciowym, czy zdrowiu, lecząc przeróżne schorzenia. Wystarczy uwierzyć.

Teraz można też zobaczyć. Od 20 października „Sekret” znajdziecie w sklepach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…