"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Carell żołnierzem Napoleońskim 0

Popularny aktor komediowy zagra główną rolę w produkcji opartej na opowieści Arthura Conana Doyle’a.

Steve Carell zagra główną rolę w najnowszej produkcji studia Media Rights Capital pt. The Adventures of Brigadier Gerard. Do tej komedii opowiadającej o czasach wojen Napoleońskich, zdjęcia mają ruszyć na wiosnę 2009 roku. Według informacji scenariusz napisali John Altschuler i Dave Krinsky (obaj pracowali nad Ostrzami Chwały). Jest to jedna z dwóch propozycji, jaką aktor rozważa. Film ma zostać nakręcony akurat w czasie, kiedy będzie przerwa podczas kręcenia sitcomu Biuro dla NBC.

Artysta ma zagrać tytułową postać Brygadiera Gerarda, który jest uważany za najgłupszego a zarazem najodważniejszego żołnierza w całej dzielnej armii Napoleona. Historia ta bazuje na opowieści stworzonej przez Arthura Conana Doyle’a.
Steve Carell to dziś jeden z najbardziej popularnych aktorów komediowych w całych Stanach Zjednoczonych. Swoją karierę rozpoczął w roku 1991 od roli w filmie Niesforna Zuzia. Sławę przyniosła mu drugoplanowa rola w Bruce Wszechmogącym, gdzie świetnie zagrał reportera telewizyjnego. Obecnie można go oglądać w serialu Biuro oraz w Polskich kinach w filmie Dorwać Smarta.

Steve Carell w filmie Dorwać Smarta 2008Steve Carell w filmie Dorwać Smarta 2008

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…