Włochy mistrzem świata! Konkurs rozstrzygnięty! 1

120 minut pięknej walki oraz rzuty karne za nami. Mamy nowego mistrza świata w piłce nożnej, który będzie królował przez najbliższe cztery lata. Historia na pewno nie będzie pamiętała, kto w tym meczu był lepszy i kto zasługiwał bardziej na zwycięstwo. Dzisiaj o jeden celny strzał w karnych lepsi byłi Włosi i należy, im się szacunek. Zgodnie z umową prezentujemy wyniki naszej zabawy związanej z typowaniem wyników. Odpowiedzi było bardzo dużo i za wszystkie bardzo dziękujemy. Niestety nagrody mieliśmy tylko dwie.p=. Włochy mistrzem świata / AFPWłochy mistrzem świata / AFP

p=. Francja - Portugalia 1:0 / afp.comFrancja - Portugalia 1:0 / afp.com

p=. Włochy - Niemcy 2:0 / afp.comWłochy - Niemcy 2:0 / afp.com
Zwycięzcy w naszym konkursie:

Film Gol! otrzymuje: kelly2

Film Podwójna gra otrzymuje: Kleryk

- tak wyglądał konkurs -

Wczoraj zakończyły się półfinały na Mistrzostwach Świata w Niemczech. Wczorajszy mecz na pewno nie był tak emocjonujący jak pojedynek Włochy – Niemcy, ale głównie dzięki bardzo dobrej grze Francji, która nie pozwoliła rywalowi rozwinąć skrzydeł. Jedna akcja fenomenalnego Thierry Henry zadecydowała o wyniku. Później trójkolorowi kontrolowali już grę. Przed nami jeszcze tylko dwa mecze na niemieckich Mistrzostwach Świata oraz zabawa w typowanie zwycięzców na naszej stronie. Na najlepszych znawców piłki nożnej czekają, jak zwykle bardzo ciekawe nagrody.

Do końca mistrzostw zaledwie kilka dni, więc zadanie na pewno ułatwione. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytania, żeby wziąć udział w losowaniu nagród.

1. Kto wygra niemiecki Mundial 2006?

2. Kto zostanie królem strzelców Mundialu?

Terminarz rozgrywek:

Półfinały

04.07, środa 21:00 – Niemcy : Włochy 0:2

05.07, środa 21:00 – Portugalia : Francja 0:1

O 3 miejsc

08.07, sobota 21:00 – Niemcy : Portugalia

O 1 miejsce

09.07, niedziela 20:00 – Włochy : Francja

Pytanie wydają się bardzo proste, chociaż niemieckie mistrzostwa zaskakiwały już wiele razy. Lider klasyfikacji strzelców Miroslaw Klose na pewno nie może spać spokojnie, bo z każdym meczem lepiej gra Thierry Henry. Na razie Klose ma 5 bramek a Henry 3.

Wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie – Kto wygra niemiecki Mundial 2006? wylosujemy film Gol! Osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie – Kto zostanie królem strzelców Mundialu? wezmą udział w losowaniu filmu Podwójna gra.

Gol! Podwójna gra
Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl do dnia 8.07.2006 do godz 21.00 ( przed meczem o 3 miejsce).

2. W zgłoszeniu należy podać:

- poprawne odpowiedzi,

- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)

- imię i nazwisko oraz adres na jaki mamy wysłać nagrodę.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę. Jeśli użytkownik odpowie prawidłowo na jedno pytanie, weźmie udział w losowaniu tylko jednej nagrody. Dwie poprawne odpowiedzi upoważniają do losowania dwóch nagród, dlatego jest możliwe otrzymanie dwóch filmów przez jednego użytkownika.

6. Na odpowiedzi czekamy do 8.07.2006 do godz 21.00 ( przed meczem o 3 miejsce).

7. Wyniki podamy 9.07.2006 zaraz po finale Mistrzostw Świata na stronie głównej FDB.PL.

8. Nagrody zostaną wysłane pocztą.

GolGol Podwójna graPodwójna gra

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 35

peseq

gratulacje :)

Kleryk

No prosze. Pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Ale się cieszę! :D:D

gratuluje prawidlowych typow ;) od poczatku do konca bylem za Francja i uwazam ze wczoraj zaslugiwala na zwyciestwo, bo Wlosi byli bezradni i nawet nie potrafili zrobic jednej dobrej akcji – jedyne zagrozenie to stale fragmenty gry, ktore wykonywali znakomicie ;) i to sie sprawdzilo w karnych ;)

Odi

Hehe u mnie to samo 2 razy dobrze, a juz mialem na dzieje na film ’Gol!";) Gratuluje zwyciezcom. A nie mowiłem ze Włosi?;P Lubie miec racje. Piekna głowka Zidana, tak sie powinno konczyc kariere w reprezentacji;P

Dwie poprawne odpowiedzi ale coz, to jest loteria jak rzuty karne =) Gratuluje kelly2 i klerykowi!!!

Proszę czekać…