"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fickman przerabia horrory 0

Reżyser Andy Fickman złożył ofertę Roseblood Movie Company oraz Twisted Pictures na nakręcenie 4 remaków.

Reżyser Andy Fickman złożył ofertę Roseblood Movie Company oraz Twisted Pictures na nakręcenie nowych wersji czterech najsłynniejszych horrorów jednego z guru tego gatunku – Val’a Lewtona. Sam Fickam na nakręcić, co najmniej jeden z filmów. Takie informacje można przeczytać na wielu amerykańskich serwisach filmowych.

Studio Roseblood Movie Company powstała w wyniku wyodrębnienia działu thrillerów i horrorów z innego dużego studia RKO Pictures. Natomiast Twisted Pictures to odrębny dział spółki Evolution Entertainment, zajmująca się kręceniem horrorów (współprodukowali i finansowali Piłę). Obie przedsiębiorstwa miałyby sfinansować produkcję planowanych remaków.

W planach jest zrealizowanie czterech kultowych horrorów z lat 39- 45. Według wstępnych informacji obrazami, które trafią do remaku będą: Spacer z Zombie (z 1943), Porywacz ciał (z 1945), Bedlam (z 1946) oraz Five Came Back (z 1939).

Nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace nad poszczególnymi filmami. Nieoficjalnie mówi się, iż producentem zostanie Jonathan Marshall.

Andy FickmanAndy Fickman

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…