Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Paul komedia sci-fi twórców Hot Fuzz- Ostre Psy 0

Simon Pegg i Nick Frost ponownie spotykają się przy pracy nad nowym filmem zatytułowanym Paul, do którego zdjęcia zaczną się w przyszłym roku.

Znani brytyjscy aktorzy komediowi, Simon Pegg i Nick Frost pracują nad kolejną komedią pt. Paul. Reżyserem nowego obrazu zostanie Greg Mottola mający na swoim koncie min. Supersamca.

Nick FrostNick Frost

Mottola oznajmił, iż zamierza zacząć zdjęcia do filmu w kwietniu w stanie Nowy Meksyk w USA.

Fabuła opowiada o dwóch brytyjskich obibokach, którzy wybierają się na międzynarodowy zjazd Comic-Con, a po nim wyruszają odwiedzić teren znany jako Area 51 w USA. Na miejscu spotykają małego kosmitę o imieniu Paul, który zwraca się do bohaterów z prośbą o pomoc w znalezieniu drogi do domu.

Pegg i Frost są autorami scenariusza, natomiast Edgar Wright, który wyreżyserował Hot Fuzz – Ostre psy oraz Wysyp żywych trupów zajmie się produkcją Paula.

Duet aktorów na pewno nas nie zawiedzie i dostarczy nam solidną porcję dobrego kina i oryginalnego humoru.

Aktualnie w polskich kinach można oglądać Simona Pegga w filmie Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi.

Źródło: themovieinsider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…