Say hello to my little friend ;>

Sequel Zmierzchu już w drodze! 0

Oficjalnie potwierdzono rozpoczęcie prac nad sequelem Zmierzchu, który w amerykańskich kinach zadebiutował w piątek

Studio Summit Entertainment oficjalnie poinformowało, że rozpoczynają produkcję kontynuacji Zmierzchu . Jednocześnie studio nabyło prawa do ekranizacji wszystkich książek Stephenie Meyer z serii Twilight : Księżyc w nowiu (New Moon), Zaćmienie (Eclipse), oraz Breaking Dawn.

Wątpie czy jakikolwiek inny pisarz miał więcej pozytywnych doświadczeń podczas kręcenia filmowej adaptacji jego własnej książki, niż ja miałam z Summit Entertainment. Cieszę się, że dostałam szansę na powtórzenie tego z New Moon – powiedziała Stephenie Meyer.

Księżyc w nowiuKsiężyc w nowiu

Podczas piątkowego otwarcia, Zmierzch zarobił 33 miliony . Dla porównania 007 Quantum of Solace podczas otwarcia zarobił 27 mln. Szacuje się, że przez weekend film może zarobić ponad 70 milionów dolarów.

Na Księżyc w nowiu (New Moon), dalszy ciąg bestsellerowego Zmierzchu, czekały z niecierpliwością tysiące czytelników z kilkudziesięciu krajów świata. Od wielu miesięcy obie powieści znajdują się w czołówce listy bestsellerów New York Timesa, a nakład trzeciej z cyklu osiągnął w USA milion egzemplarzy. Podobnie jak pierwsza powieść o nastoletniej Isabelli Swan, Księżyc w nowiu jest połączeniem romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym rozterki zakochanej dziewczyny przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach niesamowitych wydarzeń. Sądząc po popularności wszystkich tomów sagi, nie tylko jej bohaterka, ale i sama autorka ma duże szanse na nieśmiertelność.

Edward Cullen to wciąż dla Belli najważniejsza osoba pod słońcem. Są parą i jest im razem cudownie. Gdyby tylko chłopak nie był wampirem! Niestety, ten fakt wszystko komplikuje, także z pozoru niewinną zażyłość dziewczyny z przyjacielem z dzieciństwa Jacobem. Wiosną Edward musiał bronić ukochanej przed swoim krwiożerczym pobratymcem, jesienią zakochani uświadamiają sobie, że był to dopiero początek ich kłopotów…

Opis Księżyca w nowiu – Wydawnictwo Dolnośląskie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…