Powstnie trzecia część Narnii'? 0

Jak donoszą najnowsze informacje, planowana kolejna część Opowieści z Narnii może mieć zmniejszony budżet lub jej premiera zostanie opóźniona z powodu słabych wyników finansowych Księcia Kaspiana.

Mimo tego, że obsada Wędrowca do Świtu jest już praktycznie skompletowana i nawet zostało już wynajęte studio, gdzie mają rozpocząć się zdjęcia, Disney wciąż zwleka z rozpoczęciem produkcji tego filmu.

Opowieści z NarniiOpowieści z Narnii

Wszystko jest spowodowane obawą o to, czy kolejny film o fantastycznej krainie zwanej Narnią przyniesie oczekiwane zyski. Nawet pojawiły się głosy, że może być jeszcze gorzej niż to było w przypadku Księcia Kaspiana. Disney ponoć nawet wprowadził surową kontrolę wydatków przeznaczonych na ten film. Na dzień dobry zrezygnowano ze zdjęć w Pradze, Islandii i Malcie. Praktycznie większość filmu powstanie z wykorzystaniem ogromnego, sztucznego zbiornika wodnego w Meksyku, który wcześniej służył przy kręceniu Titanica.

Możliwe też jest obcięcie budżetu o prawie 40 mln $ i przesunięcie premiery aż na 2011 rok. Na dzień dzisiejszy produkcja nie otrzymała zielonego światła do wkroczenia w fazę produkcji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…