Say hello to my little friend ;>

Kochaj, oglądaj i czekaj 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier.

Banlieue 14

Sequel filmu 13 dzielnica. Świat się zmienił, lecz wciąż w dzielnicy rządzi chaos, zbrodnia i przemoc. Pięć gangów przygotwuje się do wojny. Nowe władze chcą się pozbyć problemu, którego nie powstrzymuje wysoki mur. Do akcji wkracza Damien, mistrz sztuk walk i Leito, dla którego parkour to chleb powszedni.

Powder BluePowder Blue

Powder Blue – USA: 31.12.2008

Forest Whitaker wcieli się w postać byłego księdza o skłonnościach samobójczych. Biel zagra stiptizerkę wychowującą śmiertelnie chorego syna. Liotta sportretuje byłego oszusta, który po 25 latach opuścił więzienie, a teraz planuje spotkać się z córką (Jessica Biel). Losy bohaterów splotą się ze sobą w wigilię Bożego Narodzenia.

The Great Buck HowardThe Great Buck Howard

The Great Buck Howard

Kariera słynnego iluzjonisty (John Malkovich) powoli podupada. Jego nowym asystentem, zostaje młody mężczyzna (Colin Hanks), świeżo po szkole. Jego ojciec (Tom Hanks) nie jest zadowolony z drogi życiowej jaką wybrał sobie jego syn.

GoemonGoemon

Goemon – Japonia – 01.05.2009

Pełen efektów specjalnych film w reżyserii wizjonerskiego Kazuaki Kiriya bazowany jest na życiu XVI wiecznego ninji i bandyty, Ishikawa Goemon.

FighterFighter

Fighter (Fighter – Kochaj i walcz – USA: 14.12.2008 Polska: 05.12.2008

Aicha wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka na obrzeżach Kopenhagi. Ma 17 lat i właśnie kończy szkołę. Jej tureccy rodzice oczekują, że będzie przynosić do domu dobre stopnie i podobnie jak jej brat Ali, zostanie lekarzem. Ale Aicha nie ma zamiłowania do nauki. Jej pasją są sztuki walki i po lekcjach trenuje w szkolnej drużynie dla dziewcząt. Na zajęciach nie potrafi jednak zapanować nad własną ambicją i porywczym temperamentem i musi odejść z drużyny. Ale dziewczyna bynajmniej nie zamierza rezygnować z marzeń i wstępuje do profesjonalnego klubu kung fu. To oznacza zajęcia razem z chłopcami, coś na co jej konserwatywni rodzice nigdy by nie pozwolili. Kung fu to jednak całe życie Aichy i dziewczyna postanawia trenować potajemnie, wbrew woli rodziców. W czasie treningów pomaga jej Emil. Wkrótce okazuje się, że tę dwójkę łączy coś więcej niż tylko zamiłowanie do sztuk walki. Niestety obowiązujące w życiu reguły nie są tak proste jak te, którymi rządzi się kung fu i Aicha będzie musiała zdecydować kim jest i czego pragnie od życia.

Fired UpFired Up

Fired Up – USA: 09.01.2009

Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) i Nick Brady (Eric Christian Olsen) gwiazdy szkolnej drużyny footballowej z liceum imienia Gerald R. Ford obawiają się kolejnych wakacji spędzonych na obozie footballowym. Nick przygotowuje plan dołączenia do szkolnych cheerleaderek, w ramach kibicowania im na ich letnim obozie. Shawn zakochuje się w pięknej Carly (Sarah Roemer) liderce zespołu cheerleaderek, która na jego nieszczęście ma chłopaka. By zdobyć Carly, chłopcy muszą jej zaimponować nim skończą się zawody.

Zwiastuny z osobnych wiadomości:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Adam_Siennica

Goemon jest niesamowity ! Nie mogę się doczekać :)

Anonimowy

zdjecie Jessici Biel nie jest na pewno z Powder Blue

Proszę czekać…