H2 - czyli Zombie kręci sequel 0

Bob Weinstein potwierdził informacje, że Rob Zombie kręci sequel filmu z 2007 roku Halloween. Pojawił się nawet plakat teaser.

Ostatnio wspominaliśmy, że są takie plany, teraz potwierdzamy – Dimension Films ogłosiło, że powstanie Halloween 2, a dokładniej H2, sequel nowej wersji klasyka-horroru Halloween z 2007 roku według ROba Zombie.

Po raz kolejny Rob Zombie napisze i wyreżyseruje horror. Nie zmieni się również producent – Malek Akkad z Trancas International Films, a dołączy do niego Andy Gould ze Spectacle Entertainment Group, manager Zombie i współ-producent.

Halloween pobiło rekord oglądalności w amerykański Dzień Pracy (pierwszy poniedziałek sierpnia), osiągając wynik 30,6 miliona dolarów w pierwsze cztery dni od daty premiery i łącznie osiągnęło 60 milionów dolarów w krajowym (amerykańskim) box office w 2007 roku.

Druga część filmu rozpocznie się dokładnie w momencie, w którym skończyła się pierwsza i będziemy mogli zobaczyć w niej następstwa morderczego szału Michaela Myersa oczami bohaterki – Laurie Strode.

W filmie powrócą Scout Taylor-Compton jako Laurie Strode, Tyler Mane w roli Michael Myers, Malcolm McDowell jako Dr. Sam Loomis, Daeg Faerch – młody Michael Myers i oczywiście Sheri Moon Zombie w roli Deborah Meyers .

Pojawił się już również pierwszy plakat teaser.

Kadr z horroru Halloween 2007Kadr z horroru Halloween 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…