"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Prawie gotowy Star Trek 0

W przyszłym tygodniu zakończą się pracę nad filmem Star Trek J.J. Abramsa. Reżyser napisał o tym na swoim blogu.

Jeden z najbardziej znanych producentów a zarazem reżyser Star Trek'a J.J. Abrams na swoim blogu w Facebook napisał, iż prace na planie produkcji w przyszłym tygodniu zakończą się. Film ma zaplanowaną światową premierę na 8 maja 2009 roku.

Obecnie pracujemy nad ostatnimi poprawkami i powinniśmy wyrobić się z nimi do przyszłego tygodnia. Wtedy też całość zamrozimy tak abyście mogli tą świeżutką wersję obejrzeć w maju. Nie mogę się doczekać aż obejrzycie film. Obsada jest świetna a efekty specjalne oraz popisy kaskaderskie przekraczają granicę dotąd wyznaczoną w kinie. Jestem wszystkim wdzięczny za cierpliwość i zainteresowanie. Będziemy nadal aktualizowali informacje o filmie, więc co jakiś czas sprawdzajcie wiadomości. W międzyczasie życzę wam szczęścia i zdrowia napisał Abrams.
Star Trek to najnowsza adaptacja kultowego serialu o losach załogi statku kosmicznego Enterprise. Tym razem akcja koncentrować się ma na młodzieńczych latach kapitana Jamesa T. Kirka i pierwszego oficera, półczłowieka- półwulkanina Spocka. Ich nauce w Starfleet Academy oraz pierwszej misji kosmicznej.
Reżyserii podjął się J.J. Abrams, scenariusz napisali Alex Kurtzman, Roberto Orci a w rolach głównych ujrzymy Chris Pine, Zachary Quinto, Erica Bana, Winone Ryder, Zoe Saldana oraz Karla Urbana.
Światowa premiera filmu zapowiedziana jest na 8 maja 2009 roku. Będzie on dostępny również w kinach IMAX.

Kadr z filmu Star Trek 2009Kadr z filmu Star Trek 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…