"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Serialowe nowinki 1

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi informacjami dotyczącymi Amerykańskich seriali. Kto gdzie zagra a z kim zakończono współpracę.

Tak jak zwykle zapraszamy was do zapoznania się z najnowszymi informacjami dotyczącymi seriali. Zapraszamy do przeczytania.

+ Susan Ward dołączyła do obsady serialu Perfect 10. Aktorka, która zaczynała swoją karierę od ról w telewizyjnych produkcjach w ostatnim czasie grała głównie w filmach pełnometrażowych (Dzikie Żądze 2, Toxic). Czy będzie to jej powrót do seriali?

+ Aktorka Dina Meyer (Żołnierze kosmosu) wystąpi gościnnie w serialu Tożsamość szpiega. Artystka wcieli się w postać byłej partnerki Michael Westen granego przez Jeffrey'a Donovan'a. Pojawi się ona w finale 2 sezonu tej produkcji, czyli 5 marca 2009 roku.

+ Wes Brown dołączył do obsady drugiego sezonu serialu True Blood. Odegra on postać, Luke’a, który pojawi się, w co najmniej 6 odcinkach tego sezonu.

+ Raperka Eve wystąpi gościnnie we Wzorze. Producenci ujawnili, iż artystka pojawi się w jednym z epizodów a odegra postać dobrej znajomej jednego z podejrzanych.

+ Stacja HBO zamówiła kolejne serie seriali Bored to Death oraz How to Make It In America. W pierwszym z nich główną rolę odgrywa Jason Schwartzman, który wciela się w postać pisarza a zarazem prywatnego detektywa. Drugi z nich to zaś opowieść o parze przedsiębiorców próbujących odnieść sukces. W głównych rolach występują Victor Rasuk i Bryan Greenberg. Według niepotwierdzonych jeszcze informacje stacja zamówiła po 8 kolejnych epizodów.

Jason SchwartzmanJason Schwartzman

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…