"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nowe zdjęcia do Terminator: Ocalenie 0

Zapraszamy do obejrzenia czterech nowych zdjęć do filmu Terminator: Ocalenie. Zobacz jak prezentuje się czwarta część.

W dniu dzisiejszym studio Warner Bros Pictures postanowiło opublikować cztery nowe zdjęcia do najnowszego filmu McG pt. Terminator: Ocalenie. Czwarta cześć serii o śmiercionośnych maszynach, będąca początkiem całkiem nowej trylogii. John Conor (Christian Bale) i jego żona Kate (Bryce Dallas Howard) podejmują działania stworzenia ze wszystkich ocalałych ludzi ruch oporu do walki z maszynami. W trakcie tworzenia ruchu jeden z jego członków okazuje się zdrajcą. Posiada on także tajemnicę, z której nikt sobie nie zdaje sprawy.

Obraz w Amerykańskich kinach zadebiutuje 22 maja natomiast w Polsce będziemy go mogli oglądać od 5 czerwca 2009 roku. Czwarta część zapowiadana jest jako najmroczniejsza produkcja z całej serii. Reżyser McG zapowiada, iż jeśli tylko nowy film spodoba się widzom producenci zastanowią się nad kontynuowaniem całego cyklu.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Plakat do filmu Terminator: Ocalenie 2009Plakat do filmu Terminator: Ocalenie 2009

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009 Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009 Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009 Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009Kadr z filmu Terminator: Ocalenie 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…