Policjanci z Miami pokonali piratów 0

Po trzech tygodniach z rzędu na pierwszym miejscu, obraz Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka spadł na drugą pozycję. Szczyt amerykańskiego box office zdobył natomiast debiutujący film sensacyjny Miami Vice. Oparty na popularnym serialu z lat 80. obraz w miniony weekend zarobił 25 milionów dolarów. W rolach głównych wystąpili Colin Farrell i Jamie Foxx. Za kamerą stanął producent wykonawczy serialu, Michael Mann. Do polskich kin Miami Vice trafi pod koniec sierpnia. Obraz Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka choć spadł na pozycję drugą, zarobił niewiele mniej od zwycięzcy.p=. Jamie Foxx i Colin Farrell - Policjanci z MiamiJamie Foxx i Colin Farrell - Policjanci z Miami

p=. Jamie Foxx i Colin Farrell w filmie Policjanci z MiamiJamie Foxx i Colin Farrell w filmie Policjanci z Miami

p=. Jamie Foxx i Colin Farrell w filmie Policjanci z MiamiJamie Foxx i Colin Farrell w filmie Policjanci z Miami
Kontynuacja przygód Jacka Sparrowa, Willa Turnera i Elizabeth Swann przyniosła kolejne 20 milionów dolarów, dając całkowity dochód 358 milionów, co stawia ją na jedenastym miejscu wśród najbardziej dochodowych filmów wszech czasów.Na podium trafiła także druga nowość tego weekendu, komedia dla nastolatków John Tucker Must Die z zyskiem 14 milionów dolarów. W filmie zagrali Ashanti, Jesse Metcalfe, Brittany Snow i Jenny McCarthy.

Tuż za nim uplasowała się animacja wytwórni Sony Pictures Straszny dom, która zaliczyła spadek o dwa miejsca. Film zarobił podczas swojego drugiego weekendu 11 milionów. Na pozycji piątej z zyskiem 8 milionów znalazła się kolejna animacja, debiutujący obraz Po rozum do mrówek, w której głosów postaciom użyczyli między innymi Nicolas Cage i Julia Roberts.

Z miejsca czwartego na szóste spadła komedia Ty, Ja i On z dochodem 7 milionów. Natomiast obraz Kobieta w błękitnej wodzie, który w zeszły weekend debiutował na pozycji czwartej, spadł na miejsce siódme, tracąc ponad 60 procent widowni, co nie wróży mu długiego żywota w pierwszej dziesiątce. Podobny procent widzów utraciła komedia Kevina Smitha Clerks II, która również przebywa w rankingu od dwóch tygodni. Film przyniósł już 18 milionów zysku, co nie jest złym wynikiem biorąc pod uwagę, że budżet wynosił 5 milionów.

Z pierwszej dziesiątki wypadła komedia z Umą Thurman My Super Ex-Girlfriend oraz Superman: Powrót.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

NeverGiveUp

John Tucker Mus Die! Trailer jest fajny, spodobał mi się. Musze obejrzeć film bo wynika że to całkiem przyjemna komedia. Kilka dziewczyn chce się zemścić na chłopaku, który je wykorzystał. Można będzie się nauczyć jak dawać nauczke głupim ludziom ;-)

Trophy

Colin i Jamie pasują do tej roli… nie moge już się doczekać kiedy obejrze Policjantów :-)

Proszę czekać…