Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Polak kolejnym Doctorem Who! 0

Na fali rozgłosu w sprawie plakatu promującego historię ks. Popiełuszki powstają kolejne jego modyfikacje, co z pewnością służy reklamie filmu.

W mijającym tygodni głośno mówiło się o plakacie do polskiego filmu Popiełuszko, który nie dość, że jest uderzająco podobny do posteru promującego Casino Royale, to jeszcze prezentuje głównego bohatera jak osobnika z katalogu odzieży. Sprawa nawet pojawiła się w Faktach TVNu. Jednak pomysłowość naszych rodaków nie zna granic. Stąd pojawiły się liczne parodie plakatu. Oczywiście sama tematyka filmu nie nadaje się na jakiekolwiek śmiechy, za to efekt promocji i dystrybucji z pewnością może bawić. Poniżej ironiczny retusz do Doctora Who.

Polski Doctor WhoPolski Doctor Who

Źródło: serialebrytyjskie.blox.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…