Recenzje filmowe w bazie fdb.pl. Uwaga konkurs! 0

Nasza baza filmowa każdego dnia się rozwiją i przybywa nowych możliwości. Wczoraj uruchomiliśmy długo oczekiwaną opcje dodawania recenzji do filmów.

Pierwsza recenzja NeverGiveUp do filmu Resident EvilPierwsza recenzja NeverGiveUp do filmu Resident Evil

Na pierwsze recenzje nie trzeba było długo czekać. Pierwsze trzy, których autorem jest NeverGiveUp już dzisiaj rano pojawiły się na stronie:

Resident Evil

Resident Evil 2

Wielbicielka

Jak zawsze przy wprowadzaniu zmian czekamy na wasze opinie i sugestie. Osóby, które aktywnie budują naszą bazę filmową zapewne już wiedzą ile punktów można otrzymać za pisanie recenzji. W ramach przypomnienia informujemy tylko, że zarówno za dodawnie, jak i weryfikacje recenzji filmowych jest 10 punktów.

UWAGA KONKURS!

Piraci z KaraibówPiraci z Karaibów

Wśród osób, które w sierpniu napiszą przynajmniej jedną recenzję i zostanie ona zatwierdzona przez naszych weryfikatorów wylosujemy specjalną nagrodę – film DVD Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły.

Korzystając z okazji chciałbym w kilku zdaniach podsumować to, co wydarzyło się w lipcu na stronie fdb.pl. Zgodnie ze statystykami gemiusTraffic w minionym miesiącu odwiedziło nas 176 641 unikalnych użytkowników, mieliśmy 261 217 wizyt oraz 1 263 048 odsłon. W bazie filmowej jest już ponad 40 tys. filmów i ciągle przybywają nowe. Rozpoczęliśmy współpracę z siecią Kin Helios w ramach, której zaprosiliśmy was na największe premiery tego lata do: Sosnowca, Radomia i Olsztyna. W niedzielę zakończyliśmy Demoniczny konkurs filmowy w którym wykazaliście się olbrzymią kreatywnością nagrodzoną 10 płytami DVD z kolekcji Vision Film. Zakończyliśmy pierwszy konkurs dla redaktorów i zwycięzców poznacie już wkrótce.

W sierpniu postaramy się o kolejne ciekawe konkursy oraz nowe funkcje zwiększające atrakcyjność serwisu. Na razie zapraszamy wszystkich do pisania recenzji filmowych. Pamiętajcie, że dzięki recenzjom pomożecie podjąć innym użytkownikom decyzje, który film warto obejrzeć lub czy warto na wybrany film iść do kina.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

leprechan

co z tym konkursem :D?

Ronaldinho

Ta recenzja bardzo mi się podoba. Tak trzymaj!!

Earendel

No, ja już przesłałem parę recenzji i jedna na razie została zaakceptowana. To recenzja nowej wersji filmu "Wzgórza mają oczy".

Ronaldinho

Ja tam coś chyba popisze do horrorów :-)

majron

jest dobrze :) moja pierwsza tez dodali :) wybitna nie jest ale rozwijam sie :D

Proszę czekać…