Say hello to my little friend ;>

Reżyser Arsene Lupin o podszywaczu 0

Trójka aktorów dołączyła do obsady psychologicznego thrilleru reżyserowanego przez francuskiego filmowca Jean Paul Salome.

Marc-Andre GrondinMarc-Andre Grondin

Marc-Andre Grondin (Guerilla), Ellen Barkin (Ocean's 13) i Famke Janssen (Uprowadzona) to aktorzy, którzy dołączyli do najnowszego thrilleru Jean Paul Salome'a (Arsene Lupin) pt. The Chameleon . Będzie to jego pierwszy film zrealizowany w języki angielskim.

Scenariusz napisany przez Salome'a i Natalie Carter zaczyna się od spotkaniu młodego człowieka (Grondin) ze swoją rodziną, po tym jak policja potwierdziła, że to on jest poszukiwanym zaginionym. Spotkanie przebiega w ciężkim klimacie, a wkrótce zaczynają pojawiać się podejrzenia odnośnie tego, czy chłopak rzeczywiście jest tym za kogo go się podaje.

Barkin gra matkę zaginionego, a Janssen agentkę FBI prowadzącą śledztwo. Oprócz nich w filmie zobaczymy też Nicka Stahla (Sin City – Miasto grzechu) i Emilie de Ravin (Zagubieni).

Historia będzie oparta na życiu urodzonego w 1974 r. Frederica Bourdina, o którym w sierpniu pisał New Yorker. Mężczyzna do 2005 mial na swoim koncie blisko 40 fałszywych tożsamości. Ttrójka z ofiar, pod które się podszył została uznana za zaginione jeszcze przed osiągnięciem pełnoletności. Prasa nazywała go Kameleonem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…