Say hello to my little friend ;>

Nie będzie zmian w Sherlocku Holmesie 0

Warner Bros. zdementował plotki o tym, że kilka dni temu zarządzali od
Guya Ritchiego zmian w filmie, i nakręcenia kilku scen na nowo.

Nie jest prawdą, że studio Warner Bros. zażądało jakichkolwiek zmian w Sherlocku Holmesie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu studia. – W przyszłym tygodniu zostaną zakończone dodatkowe zdjęcia, jednak odbędzie się to bez udziału aktorów i jest to standardowa procedura podczas kręcenia filmu.

W Sherlocku Holmesie , Robert Downey Jr. odtworzył postać legendarnego detektywa w niespotykany dotąd sposób. Jude Law wciela się w zaufanego przyjaciela Holmesa, Watsona, lekarza i weterana wojennego, bardzo oddanego detektywowi, a Rachel McAdams gra Irene Adler, jedyną kobietę w życiu Holmesa, którą łączy z nim burzliwy związek.

Autorzy dynamicznej historii Sherlocka Holmes’a poddają sławnych bohaterów Conan Doyle’a – Holmesa i jego wiernego przyjaciela dr. Watsona – kolejnej próbie. Tym razem detektyw, wykorzystując umiejętności walki wręcz, stanowiące równie śmiercionośną broń jak jego legendarny intelekt, stanie do walki niepodobnej do innych, podczas której zdemaskuje śmiertelny spisek mogący zniszczyć kraj i ukarze jego twórców.

Obraz reżyserowany przez Guya Ritchiego trafi do amerykańskich kin 13 listopada .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…