Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Dollhouse zyskuje widzów 0

Nowy projekt Jossa Whedona po bardzo niskich wynikach oglądalności pilota zyskał widzów po drugim epizodzie.

Dollhouse uplasował się na 3 miejscu pod względem ilości widowni w paśmie o godz. 21 w piątkową noc. Serial z Elizą Dushku w roli głównej zebrał 4,22 mln widzów. Daje to 10% poprawę w porównaniu do pilota. Najchętniej oglądanym programem o tej porze okazała się powtórka odcinka produkcji Flashpoint (8,06 mln widzów), a na drugiej pozycji znalazła się Superniania (5,25 mln osób).

!http://gfx1.fdb.pl/cmh7ds(Eliza Dushku z serialu )!

Dollhouse opowiada o tajnej organizacji, która za niemałe kwoty wynajmuje swoich agentów wedle życzeń wybrednych klientów. Podopieczni domu lalek to profesjonaliści w każdej dziedzinie. Dzięki wymazywaniu pamięci i wgrywaniu nowych osobowości osoby, które zgłosiły się do projektu mogą stać się niemal każdym – kochającą kobietą, bezwzględnym zabójcą na zlecenie czy też negocjatorem. Można wymazać pamięć, ale czy można wymazać duszę?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…