Tonight is the night.

Kategoria wiekowa Terminatora 0

Kolejny film ma drobne problemy z wymaganiami amerykańskiej agencji, ustalającej filmowe kategorie wiekowe

Kolejna wiadomość z WonderCon, gdzie reżyser Terminatora: OcalenieMcG, stwierdził, że w filmie jest piękna, naga scena Moon Bloodgood i z typowym dla siebie przekąsem zwrócił się z pytaniem do widzów, czy chcą zobaczyć tę scenę w filmie, czy nie. Nie trzeba chyba nic mówić o reakcji męskich fanów Terminatora zebranych pod stoiskiem.

Moon BloodgoodMoon Bloodgood

Po prezentacji, reżyser został zapytany o problem kategorii wiekowej i odpowiedział podobnie jak wcześniej.Nie myśleliśmy o kategorii wiekowej. Myślicie, że Christian [Bale] grając scenę uważa na to, by nie podwyższyć przypadkowo kategorii wiekowej. Nie. Nie zwracamy na to uwagi. Mówicie, że film 'powinien' mieć kategorię PG-13? Mroczny Rycerz miał taką kategorię, a nie wygląda na film, gdzie coś sobie odpuszczono.

Jeśli McG rzeczywiście umieści w filmie scenę rozbieraną z pewnością wpłynie to na kategorią wiekową, reżyser uważa, że nie wpłynie to na decyzję: Kategoria wiekowa nie będzie miała wpływu na to, czy scena ta pojawi się w filmie, czy nie. Jeżeli epizod Moon będzie dobrze wkomponowywał się w całość i będzie miał swój udział w fabule, wtedy pojawi się w kinach. Czasami chcemy przekazać, że delikatność ludzkiego ciała to coś, o co walczmy. To jest zdecydowanie ludzkie… tym różnimy się od maszyn.

Czy doprowadzi to do walki między reżyserem, a producentami. A może skończy się na niskiej kategorii lub na wysokiej bez żadnych problemów. Powinniśmy dowiedzieć się wkrótce.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…