"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ciężkie życie gwiazd 0

Ciężkie jest życie młodych gwiazd. Jeszcze większy szok przeżyły młode gwiazdy filmu Slumdog. Milioner z ulicy. Jak donoszą amerykańskie gazety Azharuddin Mohammed Ismail i Rubiana Ali po wizycie w Stanach Zjednoczonych wciąż nie mogą dojść do siebie. Jest to spowodowane tym, że podczas podróży przy okazji wręczania Oscarów mieszkali w nieporównywalnie lepszych warunkach niż w swoim rodzinnym kraju.

Młode gwiazdy filmu Slumdog. Milioner z ulicy (2008)

Przypomnijmy, że Azharuddin Mohammed Ismail i Rubiana Ali zagrali jedne z głównych ról w filmie Slumdog. Milioner z ulicy. Odgrywali tam postacie głównych bohaterów z dziecięcych lat. Produkcja Danny'ego Boyle okazała się wielkim sukcesem. Obraz dotychczas w samych tylko Stanach zarobił 125 mln $ i blisko 100 mln $ przyniósł na świecie. Slumdog. Milioner z ulicy zdobył aż 8 Oscarów.

Po powrocie do Indii Ismail cierpi na wymioty i gorączkę po tym jak przyzwyczaił się do klimatyzowanych pomieszczeń. Z kolei Rubiana nadal nosi poplamioną sukienkę, którą miała podczas oscarowej gali, byle tylko przypomnieć sobie zupełnie inne życie, jakie tam zobaczyła. Okazuje się, że oboje mimo udziału w filmie nadal mieszkają na terenie slumsów. Jest to już kolejny skandal z udziałem młodych indyjskich gwiazd. Kilka dni temu było głośno o pobiciu Azhara przez ojca za to, że nie chciał udzielać wywiadów, które mogłyby przynieść jakieś pieniądze.

Okazało się, bowiem, że mimo deklaracji ze strony Boyle'a, iż dzieci grające w filmie mają zapewnione środki, które zostaną przekazane na ich wykształcenie, według specjalistów może to być za mało. Trudno, bowiem sobie wyobrazić, że będą chodzili do najlepszych szkół w Indiach i nadal mieszkali w slumsach.

W Stanach coraz większe gromy zbierają producenci, którzy nie zadbali o wyrwanie tych dzieci z biedy. Mimo pokazania bardzo optymistycznej historii w kinie realne życie okazało się o wiele gorsze. Miejmy nadzieje, że po tych deklaracjach los dzieci się zmieni.

Źrodło: www.cinematical.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

mysza_007

film zarobił ponad 200 milionów a ten chłopaczek dostał 3,5 ale tysiąca$…nie pamiętam ile ta dziewczynka , ale podobno sporo mniej…no co za sknery..mogliby przynajmniej po tym milionie sypnąć……

Proszę czekać…