Zabójczej broni 5 jednak nie będzie

Zabójcza broń

Scenarzysta Shane Black powiedział w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów, że nie sądzi by Zabójcza broń 5 miała szansę na realizację. Black planował sam wyreżyserować film. Ktoś z Warner Brosa, które miało wyprodukować obraz dodał powiedział:

Pomysł jest dobry, ale nie ma szans na realizację. Wielka szkoda. Scenariusz jest znacznie lepszy od poprzedniej części.

Richard Donner, pomysłodawca i reżyser wszystkich poprzednich Zabójczych broni mówi, że ma swój własny pomysł na kolejną część.

Channing Gibson, który napisał scenariusz do czwartej części, Mike Riva i ja (Derek Hoffman, wspólnik The Donner Company) mieliśmy świetny pomysł na kolejny film. Nie dano nam na to okazji, ale myślę, że byłbym wstanie przekonać Mela do ponownego występu. Ale Warner postanowił trzymać się Joela Silvera.

Sam Mel Gibson od kilku ładnych lat nie zagrał żadnej większej roli. Zaczął interesować się reżyserią, a teraz skupił się na samej produkcji filmów. Ostatnio odrzucił propozycję zagrania w kolejnym Mad Maxie, więc i na Zabójczą broń raczej szans nie ma. Krążą też plotki, że aktor przestał nawet odbierać telefony od Silvera, który oferował mu rolę w Zabójczej…

Źrodło: Comingsoon.net


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>