"May the Force Be With You"

Dziś rozpoczynają się zdjęcia do trzeciej serii Zagubionych 0

Na Hawajach rozpoczynają się prace nad nowymi odcinkami trzeciej serii Zagubionych.

Kadr z serialu Zagubieni 2004Kadr z serialu Zagubieni 2004

Ekipa i aktorzy Zagubionych są już na Hawajach, gdzie kręcone są nowe odcinki trzeciego sezonu. Pierwszy z nich pt. A Tale of Two Cities zostanie wyemitowany w USA już 4 października. W trzecim sezonie do obsady dołączą: Kiele Sanchez (zagra postać Nikki) i Rodrigo Santoro. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy nowi aktorzy zagrają rozbitków czy Innych, a może kogoś innego?

Zagubieni to amerykański serial emitowany przez stacje ABC. Jego głównymi twórcami są: J.J. Abrams, Jeffrey Lieber i Damon Lindelof. Swą premierę miał 22 września 2004 roku. Opowiadana on o grupie ludzi, którzy rozbili się samolotem na tajemniczej wyspie, gdzieś na południowym Pacyfiku. W każdym odcinku rozbitkowie odkrywają kolejne mroczne tajemnice wyspy.

Serial cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, o czym świadczy duża oglądalność. W USA pierwszy odcinek obejrzało około 18 mln widzów. W Polsce, gdy pierwszy sezon był emitowany w TVP1, miał oglądalność około 5 mln na odcinek.

Na podstawie tego popularnego serialu powstały dotychczas 3 książki: Zagrożony gatunek (Cathy Hapka), Ukryta tożsamość (Cathy Hapka) i 'Znaki życia (Frank Thompson).

Po zakończeniu serialu, na jego podstawie, ma powstać pełnometrażowy film Zagubieni.

W Polsce pierwszy sezon Zagubionych, na 5 płytach dvd, ukaże się 18 września bierzącego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Zarigani

Pełnometrażowy film O_O
Jak niby oni chcą to w jednym filmie opowiedzieć…??

pietruch

No już nie mogę się doczekać 3 serii. Ale też nie chcę, żeby to ciągneli przez Bóg wie ile, żeby się nie okazało że w piątej serii Jacka lub Kate będą grali zupełni inni aktorzy bo tym już się serial znudził…

Proszę czekać…