"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne szczegóły Terminatora 0

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące filmu Terminator: Ocalenie. Informacje te jednak zdradzają kilka istotnych elementów fabuły, dlatego ostrzegamy tych, którzy nie chcą dowiedzieć się więcej na temat tej produkcji nie powinni czytać tej wiadomości. Wszystkich innych zachęcamy do dowiedzenia się troszkę więcej szczegółów na temat Heleny Bonham Carter, która w tym obrazie występuje.

Kadr z filmu Terminator: Ocalenie (2009)

UWAGA: Informacje można uznać za spoiler !! !!

Dotychczas niezbyt wiele wiedzieliśmy na temat udziału aktorki w tej produkcji. Właściwie wiadomo było, iż zagra niejaką Serenę Korgen, która odegra ważną rolę w zrozumieniu całej fabuły. Dzisiaj jednak dzięki szkicu koncepcyjnego i zamieszczonym wyjaśnieniom na jednym z portali filmowych wiemy, dlaczego jest ona tak ważna. Otóż Helena Bonham Carter zagra kobietę, która będzie jednocześnie cyborgiem. Oznacza to, więc, że w filmie pojawi się więcej ludzi- cyborgów.

Szkic koncepcyjny dotyczący Sereny KorgenSzkic koncepcyjny dotyczący Sereny Korgen

Jak donoszą amerykańskie media aktorka pojawiła się na planie dosyć późno i najwyraźniej na prośbę swojego męża – Tima Burtona, który jest wielkim fanem Terminatora. Jednak, kiedy dowiedziała się ona szczegółów swojej roli podobno bardzo zapałała chęcią pracy. Dlatego też tak niewiele znamy szczegółów dotyczących jej roli w filmie.

Terminator: Ocalenie zadebiutuje w Polskich kinach już 5 czerwca.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…