Konkurs Szybko i Wściekle zakończony! 0

Nielegalne wyścigi uliczne w Los Angeles, pralnie pieniędzy w Miami czy niebezpieczne ulice Tokio – seria filmów opartych na zawrotnej prędkości już 8 lat temu stała się światową sensacją. W kolejnym, czwartym już rozdziale serii czworo bohaterów ponownie łączy siły i wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło.

Kadr z filmu Szybko i wściekle

Nagrody otrzymują: manioj, Czudi, Aguska543, rechaa, justine, Elandra, Samoel.

VIN DIESEL (Pacyfikator, xXx) i PAUL WALKER (Sztandar chwały) pojawiają się na ekranie w ostatnim pełnym adrenaliny filmie – Szybko i wściekle wyreżyserowanym przez JUSTINA LIN (Szybcy i wściekli: Tokio Drift). Na ulicach L.A. dołączają do nich – MICHELLE RODRIGUEZ (Lost, Resident Evil) i JORDANA BREWSTER (Teksańska masakra piłą łańcuchową: Początek).

Kadr z filmu Szybko i wściekleKadr z filmu Szybko i wściekle

Minęło już osiem lat od kiedy były przestępca Dominic Toretto (Diesel) przekroczył meksykańską granicę i skazał się na egzystencję zbiega. Teraz wspólnie z Letty (Rodriguez) w domu na plaży na Dominikanie usiłuje rozpocząć nowe życie. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że władze ciągle są o kilka tylko kroków w tyle.

Kadr z filmu Szybko i wściekleKadr z filmu Szybko i wściekle

Tragiczna śmierć ukochanej osoby sprawia, że Dominic ponownie pojawia się w Los Angeles, a po krótkim czasie na nowo wybucha jego waśń z agentem Brianem O’Connerem (Walker). Wkrótce zostają zmuszeni do stawienia czoła wspólnemu wrogowi, socjopatycznemu królowi narkotyków zalewającemu Stany Zjednoczone zabójczym towarem. Dom i Brian muszą spróbować sobie zaufać, jeśli zamierzają osaczyć przestępcę i pomścić tragedię, jaka ich spotkała.

Kadr z filmu Szybko i wściekleKadr z filmu Szybko i wściekle

Infiltracja nielegalnych szlaków przemytu oznacza również otarcie się o gang przemycający heroinę z Meksyku prawie niemożliwymi do odnalezienia tunelami w jaskiniach. Porucznicy współpracujący z kartelem – Campos (JOHN ORTIZ, American Gangster, Miami Vice) i Fenix (LAZ ALONSO, Jarhead, Krok do sławy) to jedyne osoby, które są w stanie odpowiedzieć na pytania Dominica i Briana.

Kadr z filmu Szybko i wściekleKadr z filmu Szybko i wściekle

Kiedy Dominic, jego siostra Mia (Brewster) i Brian odkrywają łączące ich więzi, kiedyś niechętni sobie sprzymierzeńcy ponownie stają na przeciwko siebie w wyścigu, który zabierze ich na granice prędkości. To właśnie wtedy dwaj mężczyźni odnajdą najlepszy sposób na zemstę: pedał gazu wciśnięty do granic wytrzymałości.

W filmie Szybko i wściekle powraca na ekran utalentowana ekipa prowadzona przez reżysera Justina Lina i producentów NEALA H. MORITZA (Szybcy i wściekli, Jestem legendą), Vina Diesela i MICHAELA FOTTRELLA (Za szybcy, za wściekli). Autorem scenariusza jest CHRIS MORGAN (Szybcy i wściekli: Tokio Dryft), który oparł go na postaciach stworzonych przez GARY’ego SCOTTA THOMPSONA (Szybcy i wściekli). Pozostali członkowie ekipy to scenograf IDA RANDOM (Szybcy i wściekli: Tokio Dryft), autor muzyki BRIAN TYLER (Szybcy i wściekli, Rambo), kostiumograf SANJA MILKOVIC HAYS (Szybcy i wściekli, Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka), autor zdjęć AMIR MOKRI (Skarb narodów: Księga Tajemnic), oraz montażyści CHRISTIAN WAGNER (Mission: Impossible II, Śmierć nadejdzie jutro) i FRED RASKIN (Szybcy i wściekli: Tokio Dryft).

ZADANIE konkursowe:
Dodaj przynajmniej jedną treść do naszej bazy filmowej ( w zgłoszeniu podaj ID ) i odpowiedz na pytanie. W której części samochodowej serii grali jeszcze razem Vin Diesel oraz Paul Walker?

Nagrody w konkursie:
7 koszulek z filmu Szybko i wściekle.

Regulamin konkursu.
1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- prawidłową odpowiedź a w temacie e-maila wpisać: Szybko i wściekle,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 16.04.2009 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 17.04.2009 najwcześniej po godz. 12.00 na stronie głównej fdb.pl.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Na początku. pogrubionym tekstem
@Grzegorzu masz rację jednak opóźnienia wysyłki wynikają z innych przyczyn :( Dla pocieszenia dodam, że w weekend zostały wysłane nagrody dla weryfikatorów i dodających a za zaległe konkursy pójdą w nadchodzącym tygodniu – chodź nie wiem czy się wyrobię.

Niepotrzebnie doszukujesz sie jakichs aluzji ;) po prostu mowie z doswiadczenie jak to wyglada :) Grzes skoro publicznie juz o tym gadamy, to mam nadzieje ze tez bedziesz pilowal wysylki, bo z nia tez roznie jest a moglo by byc lepiej … obu rzeczu musimy pilnowac, bo przez to ludzie tez sie zniechecaja do konkursow …

Asmodeusz

A tak wogl eto gdzie te wyniki były podane bo nie mogłem się doszukać. Wiem, że pewnie pytanie brzmi smiesznie dla niektórych.

Grzegorzu uważam, że mimo wszystko trzeba bardziej pilnować terminów bo takie działanie może spowodować, że to właśnie stali bywalcy (spinnaker do nich przecież należy) przestaną brać udział w konkursach.

Spinnaker

Jeżeli to aluzja do mnie że wchodzę tutaj tylko dla konkursów, to jest ona bardzo mylna.
Co do daty, to tutaj jest cytat: "Wyniki podamy 17.04.2009 najwcześniej po godz. 12.00 na stronie głównej fdb.pl." i jest napisane wyraźnie że wyniki zostaną podane 17 kwietnia, a o ile się nie mylę, to zostały podane następnego dnia, więc gdyby się uprzeć, to można zawsze sądzić że wyniki będą podane właśnie tego 17 kwietnia, nawet o 23:59, ale 17 kwietnia a nie następnego dnia…
Ale, tyle z mojej strony

Proszę czekać…