Gary Daniels w The Expendables! 0

Gary Daniels, mistrz w kickboxingu był znanym aktorem w filmach o sztukach walki w latach 90-tych. Do dziś nakręcił prawie 45 filmach łącznie z występami w Hong Kongu, gdzie grał między innymi z Jackie Chanem.

Gary Daniels

Teraz dołączył do The Expendables Sylvestra Stallone. Zagra jednego z ludzi dyktatora, który w filmie ma mieć scenę pojedynku z postaciami Jeta Li i Jasona Stathama. Zapowiada się wybuchowo.

Poniżej urywek z jednego z jego filmów, abyście zobaczyli, co ten człowiek potrafi. Fani kina kopanego na pewno go pamiętają.

W obsadzie są: Jet Li, Jason Statham, Robert Knepper, Dolph Lundgren, Terry Crews, Sir Ben Kingsley, Mickey Rourke, Scott Adkins, Eric Roberts, Danny Trejo, Randy Couture, Charisma Carpenter, Steve “Stonecold” Austin, Giselle Itie, bracia Nogueira, Lyoto Carvalho Mahida, Brittany Murphy, David Zayas oraz w epizodycznej roli Arnold Schwarzenegger.

Czy ta niesamowita obsada może się jeszcze powiększyć? Możemy się spodziewać, że jeszcze Stallone nas zaskoczy, zatrudniając kogoś niesamowitego do małej roli. Może Chucka Norrisa?

Premiera w 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…