2 sezon Zagubionych od września w TVP 0

Wiadomość ta zadowoli pewnie wszystkich Lostomaniaków. Zagubieni od 7 września w TVP1.

Będzie to krótki news ale jakże treściwy. Telewizja Polska w swoim komunikacie prasowym, oficjalnie zapowiedziała:

Już od 7 września powracają na antenę TVP1 kolejne przygody () Zagubieni Zagubionych () Zagubieni (czwartek, godz.20:10, po dwa odcinki).

Już we wrześniu premierowa seria odcinków (24 odc.) znakomitego serialu sensacyjno-przygodowego z elementami thrillera i fantasy, opowiadającego o historii 48 rozbitków ocalałych po katastrofie samolotu. Bohaterowie próbują ułożyć sobie życie na bezludnej tropikalnej wyspie, coraz bardziej świadomi, że nie mają szans na pomoc z zewnątrz. Tylko wspólne działanie może pozwolić im przeżyć. Ale każdy z bohaterów coś ukrywa, tropy urywają się, a pozory mnożą. Te same wydarzenia oglądamy często w retrospekcjach, z punktu widzenia różnych osób. Stopniowo przybywa informacji, wyjaśniają się różne zagadki, ale jednocześnie wychodzą na jaw nowe tajemnice. Produkcja ta biła rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Premierę pierwszego odcinka drugiej serii obejrzała rekordowa, blisko dwudziestoczteromilionowa publiczność. Druga seria odcinków przynosi kolejne tajemnice i zagadki do rozwiązania. Oprócz już znanych osób pojawiają się nowi bohaterowie. Okazuje się, że katastrofę przeżyła jeszcze – Ana-Lucia – tajemnicza kobieta, którą Jack spotkał w barze, na lotnisku w Sydney; widzowie poznają także nie mniej zagadkowego mieszkańca wyspy – Mr. Eko (Adewale Akinnuoye-Agbaje).

Lost - ZagubieniLost - Zagubieni Telewizja PolskaTelewizja Polska

Zdjęcia promujące 2 sezon Zagubionych:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

k4c5er

A ja się przyznam że pierwszego sezonu nie obejrzałem żadnego całego odcinka :P Jak leciałto czasami rzuciłem okiem na pare minut :) heh powinienem kiedyś obejrzeć …

Ronaldinho

Ile na to Lostomaniacy czekali, oj długo. I tak nie będe tego oglądał na TVP, bo jakoś nie trawie "Zagubionych" z lektorem.

Proszę czekać…