"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Od kapitana Kirka do szaleńca 0

Coraz częściej pojawiają się informacje na temat kompletowania obsady pełnometrażowej wersji serialu Drużyna A. Może to oznaczać, iż Hollywood jest zdecydowane nakręcić obraz a jego powstanie to tylko kwestia czasu. Za projekt odpowiada Joe Carnahan, który wcześniej wyreżyserował Asa w rękawie.

Chris Pine w filmie Star Trek

Obecnie trwa kompletowanie obsady. Póki, co fanów przede wszystkim zastanawiało, kto wystąpi w roli B.A.Baracusa, bowiem do właśnie ta postać rozpalała wszelkie fora filmowe. Większość fanów serialu chciałoby, aby w pełnometrażowej wersji wystąpił Mr. T ale dla studia jest on chyba za stary.

Dzisiaj zaś pojawiły się informacje mówiące o tym, iż udziałem w filmie zainteresowany jest Chris Pine (Kapitan Kirk w filmie Star Trek). Ten młody i dosyć utalentowany artysta chciałby wcielić się w postać… szalonego H.M. Murdocka. To właśnie tę postać aktor w czasach swojego dzieciństwa uwielbiał najbardziej i to właśnie ją uważa za najciekawszą spośród całego teamu.

Na chwilę obecną trwają pracę nad ostateczną wersją scenariusza. Wiadomo, iż akcja będzie "uwspółcześniona" tzn. główni bohaterowie będą weteranami wojny w Iraku (a nie Wietnamie). W nieoficjalnych informacjach pojawia się fakt, iż czwórka członków tytułowej Drużyny A zostanie oskarżona o kradzież złota z tajnego magazynu Saddama.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…