http://vimeo.com/mironkundzicz

Brett Ratner z Brayli 0

Bret Ratner wyreżyseruje remake thrillera The Boys From Brazil dla New Line Cinema. Ratner będzie też producentem, poprzez swoje studio Rat Entertainment Group.

Richard Potter i Matthew Stravitz napiszą scenariusz oparty na oryginale z 1978 roku. Przypomnijmy, że fabuła pierwszego filmu została oparta na książce Ira Levina. Laurence Olivier, odkrył w nim diabelski spisek nazistów w Południowej Afryce, które miało na celu przywrócenie do działania Trzeciej Kolumny, poprzez klonowanie. Gregory Peck zagrał Dr. Josefa Mengelea, który był twórcą całego spisku.

Brett Ratner / filmstew.comBrett Ratner / filmstew.com

Projekt nie ma jeszcze daty produkcji. Nie wiadomo również, kto zagra główne role.

Brett Ratner jest światowej sławy reżyserem. Na swoim koncie ma takie filmy jak: Godziny szczytu, Family Man, Czerwony smok, Po zachodzie słońca, czy ostatnio X-Men: Ostatni bastion, który okazał się kasowym przebojem. Do tej pory, nie ma na swoim koncie żadnej nagrody, ale jego Czerwony Smok był nominowany na Sitges – Catalonian International Film Festival, do nagrody za najlepszy film. Kręcił również teledyski Madonny i Mariah Carey. Filmem, który go inspiruje jest Człowiek z blizną, a reżyserem, Hal Ashby.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…