"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Fringe z drugim sezonem 0

W dniu dzisiejszym szef Fox Broadcasting Company, Kevin Reilly poinformował o przedłużeniu serialu Fringe o kolejny sezon. Oznacza to, że w sezonie telewizyjnym 2009/2010 stacja Fox będzie ponownie emitowała ten serial. Na pewno ta wiadomość ucieszy wszystkich sympatyków tej produkcji J.J. Abramsa.

Serial Fringe

Motywacją do zakupu kolejnych 22 odcinków (tyle będzie miał sezon 2) była podjęta coraz większym znaczeniem produkcji w telewizji, Fox oraz coraz lepszą oglądalnością widzów w kluczowym dla reklamodawców wieku 18-49. Nie jest przy tym wykluczone, iż stacja zdecyduje się przeznaczyć większe środki finansowe na ten projekt.

Kadr z serialu FringeKadr z serialu Fringe

Serial Fringe stworzył J.J. Abrams przy współpracy ze scenarzystami filmu Transformers: Zemsta upadłych, Alexa Kurtzmana i Roberto Orci. Fabuła skupia się na medycynie i nauce, daje obraz tego, o czym nie jesteśmy w stanie sobie pomyśleć. Nad wszystkim tym czuwa inteligentna agentka FBI wraz ze świeżo wyciągniętym z zakładu psychiatrycznego Doktorem Walterem Bishopem, który przeprowadzał skomplikowane badania także na ludziach…

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…