"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wilkołak potrzebuje więcej czasu 0

Niedawno studio Universal ogłosiło, iż przenosi datę premiery filmu Wilkołak z udziałem Benicio Del Toro i Anthonym Hopkinsem z 3 kwietnia na 6 listopad 2010 roku. Początkowo pojawiały się pogłoski, że jest to spowodowane lepszym terminem i mniejszą konkurencją, ale wszystko wskazuje na to, że potrzeba jest więcej czasu na dokończenie produkcji.

Kadr z filmu Wilkołak (2009)

Portal filmowy zajmujący się tematyką horrorów donosi, iż prawdziwa przyczyna przeniesienia terminu premiery filmu Joe'a Johnstona to fakt, iż nadal produkcja jest w toku. Jeden z informatorów serwisu doniósł, że jeszcze w zeszłym tygodniu kilku kaskaderów kręciło sceny z filmu.

Co więcej podczas Comic-Con przedstawiono pierwszą wersję trailera filmu ale okazało się, że zawierała niezbyt wiele scen i praktycznie był pozbawiono efektów specjalnych. A większość efektów będzie można dopiero dodać do filmu po tym jak skończy się pracę nad zdjęciami do filmu.

To zupełnie nowa informacja tym bardziej, iż jeszcze kilka miesięcy temu studio informowało, że prace na planie już się zakończyły a obecnie trwa ostateczna obróbka. Czyżby pierwsza wersja niezbyt spodobała się producentom?

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Reżyseruje Joe Johnston więc dobrego filmu raczej bym się nie spodziewał.

Proszę czekać…