"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Antonio Banderas o Kocie w butach 0

Aktor Antonio Banderas (Desperado) podczas promocji swojego najnowszego filmu pt. The Code (który trafił odrazu na DVD i Blu-ray zdradził kilka szczegółów na temat filmów: Shrek Forever After i Puss in Boots (spin-off Shreka). Aktor ujawnił między innymi, iż to będzie jego ostatni film z całego cyklu oraz, że widział już wstępny scenariusz do spin-offa Shreka, w którym głównym bohaterem jest Kot w Butach.

Kot w Butach w filmie Shrek 2 (2004)

W pierwszej części wywiadu Banderas ujawnił, iż w przyszłym tygodniu rusza nagrywanie kwestii do Shrek Forever After. Zarazem będzie to jego ostatni występ w tym cyklu. Może to świadczyć o tym, iż albo nie powstanie już żaden film z cyklu albo w ewentualnej kolejnej produkcji nie będzie miejsca dla postaci Kota w Butach.

Dużo więcej natomiast wiadomo na temat spin-offu Shreka, czyli animacji pt. Puss in Boots, w którym głównym bohaterem będzie Kot w Butach. Banderas ujawnił, iż widział wstępną wersje scenariusza i wydaje mu się ona świetna. Widzowie poznają Kota w Butach jeszcze w momencie, w którym był miłym małym kotkiem. Dopiero pewne wydarzenie z jego życia całkowicie odmieni go i zamieni w zabójcę o nienagannych manierach. Aktor twierdzi, iż to będzie epicki i wzruszający film.

Shrek Forever After pojawi się w kinach 21 maja 2010 roku a Puss in Boots 30 marca 2012 roku.

Kadr z filmu The CodeKadr z filmu The Code

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Beznickowy

Kot w butach ze "Shreka" zawsze wydawał mi się najbardziej interesujący. Potrafi być milutki oraz bezlitosny. Do tego ten jego styl… W przeciwieństwie do Osła, jest dobrym głównym materiałem na oddzielny film. Bo Osioł, mimo tego, że jest niezwykle zabawny, to taki ciekawy już nie jest.

Proszę czekać…