Podsumowanie wakacyjnych premier DVD (Polska)

Zbliża się nieuchronnie koniec wakacji, więc najwyższa pora podsumować co w przeciągu tych 2 miesięcy zaoferowali nam dystrybutorzy.

Zaczniemy od polskich produkcji (absolutnie nie dlatego, że jest ich przeraźliwie mało).

 

 

 

 

  1. Ja Wam Pokażę! - Absolutna katastrofa… Ten film ląduje na drugim miejscu listy rzeczy/osób, których powinniśmy się wstydzić przed resztą świata (zaraz po parze prezydenckiej).

 

 

 

 

                       

                       2. Tylko Mnie Kochaj – Zdecydowanie mniejsza katastrofa, ale wciąż katastrofa… Sukces kasowy, skok popularności i tak już dobrze znanych aktorów ale ja wciąż uważam, że gdy by nie Michalina (Julka Wróblewska) to ten film znalazł by się na tej samej liście co produkcja nr.1.

 

 

 

 

 

   3. Francuski Numer -  Zdecydowanie najlepsza pozycja z wakacyjnych premier. Zdażyło mi się nawet śmiać. Świetny jak zawsze Jan Frycz, Karolina Gruszka w ciekawej kreacji też sobie poradziła i nawet nazwisko Mariusza Pujszo w rubryce scenariusz wreszcie nie przeraża. Polecam zdecydowanie jak się już ktoś z Państwa uprzę na polską produkcje.

 

 

 

 

Już w czwartek podsumowanie dotyczące filmów zagranicznych, a teraz wracam się zastanawiać czemu w polskich kinach nie ma chociaż jednego w miesiącu filmu dorównującego klasie Wszyscy jesteśmy Chrystusami.


barthezz
Hmmm... Przede wszystkim kolekcjonuje polskie wydania DVD... Chce sie dzielic z wami moimi spostrzezeniami dotyczacymi jakosci tych wydan, bede was informowal co, jak i kiedy... Ocenial menu, dodatki i wszystko co polscy dystrybutorzy dodali od siebie... Byc moze rubryka Premier DVD zagosci na stale na lamach www.FDb.pl Dodatkowo objeżdżam dziadostwo...