Tonight is the night.

O Flash Forward 0

Ludzie z Scifi Wire widzieli pokaz dwugodzinnego pilota serialu Flash Forward, niestety nie mogą napisać recenzji, ani podać zbyt wielu szczegółów, ale stwierdzili, że trzeba to zobaczyć.
bq. Kazano nam nie podawać żadnych szczegółowych informacji na temat tego, co zobaczyliśmy, więc powiemy wam czego nie zobaczyliśmy

Obsada Flash Forward
 • To nie jest Lost
  Mimo, że pewne elementy się zgadzają. Porządny naukowo-fantastyczny pomysł, poruszanie się pomiędzy teraźniejszością, a przyszłością, około dziesięciu ważniejszych bohaterów, im głębszy tym lepszy oraz wiele pytań.
 • To nie jest Z archiwum X
  Mimo, że jest agent FBI (Joseph Fiennes), zagadki kryminalne i trochę dziwności i paskudności.
 • To nie jest Ostry Dyżur, Fringe, ani Heroes
  Ani żaden inny ze znanych seriali dramatycznych, mimo że odpowiednio: główny bohater jest chirurgiem, występuję dziwna nauka, ludzie mają dziwne wizje.
  Dlaczego więc uważamy, że to coś innego, bo to jest coś innego, coś zupełnie nowego. Poza tym wygląda niesamowicie, by nie mówić epicko, jak na serial telewizyjny. [Był on prezentowany na dużym ekranie w jakości Blu-ray]

Serial oparty jest na książce Roberta J. Sawyera, w której każda osoba na Ziemi traci przytomność na 2 minuty i 17 sekund. W tym czasie, każda z tych osób widzi, co wydarzy się za 6 miesięcy.

Były porównania do Zagubionych, mówiono, że Flash Forward ma go zastąpić. Jednakże, gdy go pisaliśmy, miał to być w zamierzeniu serial HBO. Nie pisaliśmy go więc w żadnym wypadku dla ABC, jako zamiennik Losta. Myślę jednak, że porównanie to zgadza się w tym, że również mamy ogromną obsadę i opowiadamy ogromną, kinową, ambitną historię, ale myślę, że jak zobaczycie pilot, to skończą się porównania.

Mówił na pokazie David S. Goyer, producent wykonawczy serialu.

Goyer i Guggenheim (twórcy serialu) sami są wielkimi fanami telewizji i obiecują, że według ich planu pierwszy sezon będzie jedną całością, a kolejne sezony będą przemyślaną już kontynuacją, a nie ciągnięciem na siłę.

Jedno zostało zdradzone, apogeum pierwszego sezonu nastąpi (realna data) 29 kwietnia 2010 roku. Co stworzy ciekawe napięcie dla fanów serialu tego dnia.

Co się stanie, gdy serial dostanie drugi sezon?

Nie powiemy wam tego teraz, ale już w pierwszym sezonie dowiecie się, czy przyszłość bohaterów się wypełni, czy nie. Co będzie później, nie powiemy. Myślicie, że wszystko będzie się ciągnąć do 29 kwietnia, a potem będzie kilka emocjonujących odcinków. To nie prawda. Już nakręciliśmy siedem odcinków i już widać, że tak nie będzie. I nigdy nie będziemy okłamywać widzów. Będziemy grać zgodnie z zasadami. Ale nie widzieliście jeszcze pilota, nie wszystkie karty zostały odkryte, nie znacie jeszcze reguł.

Flash Forward ma swoją premierę 24 września na ABC.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…