"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Joe Gordon-Levitt o G.I. Joe 0

W ostatnich dniach właściwie nie pojawiały się żadne informacje na temat filmu G.I. Joe: Czas Kobry. Obraz, który zadebiutuje na amerykańskich kinach 5 sierpnia 2009 roku jest już zmontowany i czeka jedynie na rozpoczęcie seansów. Jednak za sprawą wywiadu, jaki niedawno udzielił, Joe Gordon-Levitt wiemy troszkę więcej na temat samego filmu.

Kadr z filmu G.I Joe: Czas Kobry (2009)

Joe Gordon-Levitt wciela się w postać dowódcy oddziału Cobra, który jak wszyscy fani komiksu wiedzą chowa swoją twarz pod grubym kapturem. Ukrywa swoje oblicze ze względu na okaleczenie, jakie doznał w przeszłości. Fani komiksu zastanawiali się czy rzeczywiście aktor gra we wszystkich scenach oraz to czy ujrzymy jego twarz w jakimś z ujęć.

A tak to wszystko komentuje aktor:

Tak, moja twarz jest w nim [kapturze]. To było szalone nosić ten straszny kaptur, spędzać wiele godzin w charakteryzatorni. W zasadzie moja twarz skrywa się za swego rodzaju maską. Ale powiem szczerze, iż uwielbiam to. Uwielbiałem Daniela Day-Lewisa i Gary’ego Oldmana, którzy grywając w filmach potrafili zupełnie zmienić się do roli. Kiedyś byłem zmieniany do roli, ale tutaj robiliśmy wszystko inaczej. Kazuhiro Tsuji, który wykonywał mój makijaż to prawdziwy artysta. Aż sam nie mogłem uwierzyć, że to moja twarz.

Tak, więc najprawdopodobniej będzie kilka scen, w których obejrzymy aktora z bliska. Wszystko nabiera bardzo ciekawych kształtów. Miejmy nadzieję, iż sam film będzie równie ciekawy jak ten makijaż.

Polska premiera filmu G.I. Joe: Czas Kobry, już 7 sierpnia.

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…