"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Prezentacje filmów na Comic-Con 0

Studio Warner Bros ogłosiło, iż na zbliżające się targi Comic-Con zamierza zaprezentować kilka swoich najnowszych produkcji. Wśród nich znajdą się zarówno filmy, które pojawia się w tym roku w kinach jak i kilka przyszłorocznych hitów. Oczywiście w większości będą to jedynie pokazy promocyjne a więc widzowie nie ujrzą całego filmu a jedynie kilka scen lub ewentualnie wydłużoną wersje zapowiedzi filmowych.

Logo studia Warner Bros

Wśród filmów, które mają zostać pokazane na tzw. dużej hali (umożliwiającej obejrzenie je przez około 6 tyś. widzów) znajdą się między innymi: Gdzie mieszkają dzikie stwory (reżyser Spike Jonze), The Book of Eli (gwiazdą jest Denzel Washington), A Nightmare on Elm Street (nowa wersja Koszmaru z ulicy Wiązów), The Box (z Cameron Diaz) oraz pierwsze specjalne zapowiedzi filmów Jonah Hex oraz Sherlocka Holmesa autorstwa Guy’a Ritchie’go. Choć w przypadku tych dwóch ostatnich nie jest to do końca pewne.

Wiadomo również, iż po raz pierwszy w przypadku targów zostanie zaprezentowany specjalny materiał z filmu Oszukać przeznaczenie 4, który zostanie pokazany w wersji 3D.

Nieoficjalnie mówi się również, iż Robert Rodriguez pokaże swoje najnowsze dzieło – Kamień życzeń.

Comic-Con w San Diego to jedne z największych targów, podczas których spotykają się twórcy i sympatycy komiksów. Co roku nieprzerwanie od 1970 roku odbywają się po to aby promować komiks jako sztukę. Od kilku lat na targach pokazują się filmowcy, którzy kręcą filmy na podstawie komiksów. Podczas targów pokazywane są plakaty, pierwsze zapowiedzi oraz specjalnie montowane reklamówki, których nigdzie później nie można obejrzeć. W tym roku targi odbywać się będą od 23 do 26 lipca w San Diego Convention Center.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…