Filmowy pościg lata Cinema City 0

Na uczestników gry, którzy wykażą się największym refleksem, wiedzą filmową i dużą chęcią fantastycznej rozrywki czekają super atrakcyjne nagrody – wycieczka do studia filmowego w Hollywood, skutery i setki zaskakujących gadżetów!

Filmowy pościg lata Cinema City

Filmowy pościg lata to ogólnopolski konkurs organizowany przez Cinema City, który z roku na rok skupia coraz więcej kochających kino uczestników.

W interaktywnym konkursie mogą wziąć udział wszyscy ci, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę o kinie, szukają ciekawej rozrywki i z przyjemnością łowią atrakcyjne nagrody. Na finalistów, którzy wykażą się największym refleksem i znajomością świata filmu, czekają liczne i cenne nagrody –
wycieczka do studia filmowego w Hollywood, 17 skuterów, sprzęt AGD oraz setki fantastycznych gadżetów!

Do Filmowego pościgu lata staną w tym roku również całe miasta! Na stronie konkursu będzie można obserwować, ilu mieszkańców poszczególnych miast ściga się w interaktywnej grze.

Gra Filmowy pościg lata ruszy dokładnie 1 lipca o godzinie 10.00 w Internecie (śledź stronę Cinema City) Konkurs będzie trwał przez 8 wakacyjnych tygodni i będzie składał się z 8 tygodniowych etapów. W poszczególnych etapach uczestnicy będą odpowiadali na pytania związane z wybranym gatunkiem filmowym, a prawidłowe odpowiedzi będą premiowane punktami, zbliżającymi do wielkiego finału. Na każdym etapie na graczy będą czekały fantastyczne „błyskawiczne” nagrody w postaci gadżetów.
Aby wziąć udział w tej pasjonującej grze, wystarczy zalogować się w internetowym serwisie, który będzie platformą rozrywki dla wszystkich uczestników konkursu i nie tylko. W serwisie, oprócz głównego konkursu, będzie można zabawić się grając w mini gry z bohaterami letnich filmowych hitów, których widzowie zobaczą na ekranach Cinema City w tym roku. Ponadto, na użytkowników serwisu codziennie będzie czekał specjalny Seans Filmowy – zabawa z trailerami, aby zdobyć dodatkowe punkty i szybkie nagrody.
Wielki finał Filmowego pościgu lata odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia w 17 kinach Cinema City w następujących miastach: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice (Cinema City Punkt 44), Kraków (Cinema City Galeria Kazimierz), Lublin, Łódź, Poznań (Cinema City Kinepolis), Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Toruń, Warszawa (Cinema City Arkadia), Wrocław oraz Zielona Góra.

PlakatPlakat

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Trikster

I innych grach. Ja tam kręgle w kręgu znajomych lubię ;)

justangel

Rozrywki w CC?
Mówisz o kręglach/bilardzie?

Trikster

W CC inne rodzaje rozrywek też są. Jako kino – daremne.

klaudia28

ja w tamtym roku też miałam problemy z tą stroną, ale zobaczymy jak będzie jutro, może uda się wygrać coś lepszego niż popcorn :)

justangel

chyba że tak:) ja tam do CC nie chodzę bo sa lepsze kina w okolicy> a co do nagród to mnie w konkursy wkręciła przyjaciółka i staram się grac o lepsze rzeczy:)

Proszę czekać…