justangel
justangel

justangel

@justangel

Płeć
Kobieta
Punkty
1832 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
sierpień 2006 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Do obejrzenia
Recenzje filmowe
10
Drakula
melodramat w nurcie grozy przeczytaj recenzję
justangel
8
Rozwiązane quizy
Aktywność
Ozark (2017-2022)

@inanna oceniam podobnie po 1 sezonie, nie będę marnować czasu i kolejne sezony odpuszczam. Nudnawy i przewidywalny, jedynie 1 odcinek i 2 ostatnie ciekawsze, ale to chyba tylko po to, aby przekonać do kolejnego sezonu. Dla mnie to za mało.

Zadziwiający kot Maurycy (2022)

7/10 fajna opowieść nie tylko dla dzieci. Fani Pratchetta wiedzą jak trudno jest przenieść język jego powieści na język filmu i wybaczą twórcom niedociągnięcia, bo całość ogląda się naprawdę dobrze, nie tylko najmłodszym widzom.

Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera (2022)

Poprawny, dobrze zrobiony serial i niby nie ma się do czego doczepić. Bo zdjęcia dobre, akcja dobra, gra aktorska ok, muzyka i montaż ok. Wszystko gra. Tylko czemu, do diaska, ten serial mi się jakoś wcale nie spodobał? Ba, powinien mi się spodobać, takie historie też lubię, a tym razem nie podeszło… Cóż, mam wrażenie, że Netflix próbuje zrobić seriale dla każdego, poprawne, dobre, tak aby każdy mógł je obejrzeć. I tutaj mamy problem, bo jeśli coś jest dla wszystkich to może też nie być dobre dla nikogo. Tutaj, w tym serialu zrobiono poprawną i wcale nie taką straszną historyjkę, mimo iż była ona o psychopatycznym mordercy. Wątki poboczne i postacie naokoło złagodziły efekt makabrycznych zbrodni. Wszystko wydało się jakieś łatwiejsze do przełknięcia, chociaż takie być nie powinno.
Ode mnie 6/10. Aż 6, bo wszystko właśnie jest w serialu dobre. Tylko 6, bo robienie dobrego serialu wykorzystując taki materiał jest słabe.

Proszę czekać…