"May the Force Be With You"

TCM: The Begining - nowy plakat i zdjęcia! 0

Już niedługo w amerykańskich kinach zostanie wyświetlony film The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning. Dziś prezentujemy drugi plakat i kilka kadrów.

Teksańska masakra piłą mechaniczną z 1974 roku w reżyserii Tobiego Hoopera to już klasyka horroru, o czym świadczy uznanie fanów tego gatunku, którzy klasyfikują go na jeden z najlepszych horrorów w historii kina. Teksańska masakra doczekała się trzech sequeli i remake'u, który mogliśmy, w 2004 roku, oglądać w polskich kinach. Dreszczyk emocji budzi sam fakt, iż film powstał na faktach autentycznych.

Nowy plakat do filmu TCM: The Beginning 2006Nowy plakat do filmu TCM: The Beginning 2006

Tym razem w kinach zostanie wyświetlona kolejna część serii Teksańska masakra pt. The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (Teksańska masakra piłą mechaniczą: Początek). Będzie to prequel pierwszej części. W filmie zobaczymy młodego Leatherface'a, który dopiero będzie się uczył zabijać. Film będzie opowiadać o dwóch braciach, Eric (Matthew Bomer) i Dean (Taylor Handley), którzy przed wyjechaniem na wojnę, do Wietnamu, zabierają swoje dziewczyny na wycieczkę. Te dziewczyny to Chrissie (Jordana Brewster) i Bailey (Diora Baird). Dochodzi do wypadku samochodowego, którego okoliczności bada miejscowy szeryf Hoyt (R. Lee Ermey). Młodzi ludzie zostają zaciągnięciu do pobliskiego domu, w którym rodzina kanibali wychowuje przyszłego zabójce Leatherfac'a (Andrew Bryniarski). W tym momencie dla młodych przyjaciół rozpoczyna się walka na śmierć i życie.

Zdjęcia do filmu The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning zostały zakończone. Były one robione w miejscowości Austin w stanie Texas w USA. Film reżyseruje Jonathan Liebesman, a scenariusz napisał Sheldon Turner. Film produkują: Michael Bay, Mike Fleiss, Andrew Form i Bradley Fuller. Premiera filmu w USA została zaplanowana na 4 października bieżącego roku.

Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006 Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006

Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006 Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006Kadr z filmu TCM: The Beginning 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Mort_Rainey

Film może i na faktach oparty nie jest ale w ameryce autentycznie mieszkał gość który uchodził za normalnego gościa a wypatroszył 9 kobiet i wieszał je na hak tak jak w Masakrze…

Earendel

Co za "mądrość" napisała, że film jest opraty "na faktach autentycznych"? Po pierwsze: jest to pleonazm czyli "masło maślane". Po drugie: TCM jest luźno oparty na historii Eda Gaina. Tak więc ta "autentyczność faktów" jest na "wyrost i spuchliznę".

Ronaldinho

Mam nadzieję, że film będzie tak samo dobry jak remake "Teksańskiej masakry", a może nawet lepszy.

CoRey

Wow, może byc ciekawie ;). A to "The beginning" to chyba z Egzorcysty zerżneli :].

Proszę czekać…