widoczny tu i tam. hasam.

Kolejne imprezy w Arsie 0

Kino Ars serwuje kolejną gratkę dla fanów kina! Kończy się już tydzień SuperTaniego kina, o którym pisaliśmy wcześniej, ale nie koniec przyjemności.

Już 1 września odbędzie się uroczysta premiera najnowszego filmu Jacka Bromskiego Kochankowie Roku Tygrysa? z udziałem głównych aktorów i samego reżysera. W klimatyzowanej, liczącej ponad 170 miejsc sali Reduta oprócz premierowego pokazu, odbędzie się także dyskusja z twórcami. Swą obecnością zaszczycą: Jacek Bromski, Michał Żebrowski i Li Min. W ten sam dzień, zaraz po premierze o 22:30 odbędzie się również tajemniczy pokaz specjalny, jednak jak sam tytuł mówi – wszystko utrzymane jest w tajemnicy.

Jacek Bromski i Michał Żebrowski na planie Kochanków z roku tygrysa 2006Jacek Bromski i Michał Żebrowski na planie Kochanków z roku tygrysa 2006

W czwartek (07.09) odbędzie się przedpremierowy pokaz zachwalanego przez krytykę filmu Plac Zbawiciela? w reżyserii Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze.

Ostatnią imprezą będzie 3. Letni Przegląd Filmowych. W czasie tej nocy filmowej zobaczymy: Modligani: pasja tworzenia?, 2046? i Złe wychowanie?. Wszystkie filmy obejrzymy za jedyne 10 złoty. Początek o 23:15 w kinie Sztuka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…