Zdjęcia ze Ślubów Panieńskich

Anna Cieślak

Niedługo rozpoczną się zdjęcia do Ślubów Panieńskich, polskie produkcji kostiumowej. Możemy teraz zobaczyć pełną obsadę filmu w swoich kostiumach.

W ekranizacji komedii wszech czasów Fredry o kobietach i relacjach damsko-męskich wystąpią: Anna Cieślak (Aniela), Marta Żmuda Trzebiatowska (Klara) i Edyta Olszówka (Dobrójska). W role męskie wcielą się Borys Szyc (Albin), Maciej Stuhr (Gustaw) i Robert Więckiewicz.

Reżyseruje Filip Bajon, który wspólnie z Marzeną Mróz jest autorem scenariusza.

Pani Dobrójska, Radost (w tej roli Robert Więckiewicz), Albin i ojciec Klary układają kontrakty małżeńskie. Córka Dobrójskiej Aniela ma zostać żoną bratanka Radosta, hulaki Gustawa. Zbuntowana Klara ma wyjść za mąż za sąsiada Dobrójskiej – Albina. Dziewczęta, chcąc pokrzyżować plany dorosłych, składają śluby, że nigdy nie wyjdą za mąż. Jednak na skutek intryg wszystko się szczęśliwie kończy. Komedia będzie miała także warstwę współczesną, pokazującą uczuciowe relacje pomiędzy aktorami grającymi główne role.

Producentem filmu jest Studio Filmowe Kalejdoskop. Koproducentem filmu jest Alvernia Studios. Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

ANNA CIEŚLAK w roli ANIELIANNA CIEŚLAK w roli ANIELI

MARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA w roli KLARYMARTA ŻMUDA TRZEBIATOWSKA w roli KLARY

EDYTA OLSZÓWKA w roli DOBRÓJSKIEJEDYTA OLSZÓWKA w roli DOBRÓJSKIEJ

BORYS SZYC w roli ALBINABORYS SZYC w roli ALBINA

MACIEJ STUHR w roli GUSTAWAMACIEJ STUHR w roli GUSTAWA

ROBERT WIĘCKIEWICZ w roli RADOSTAROBERT WIĘCKIEWICZ w roli RADOSTA