Tonight is the night.

Świeci z Bostonu 2 - jest trailer! 3

Boondock Saints II: All Saints Day to bezpośredni sequel świetnego filmu Święci z Bostonu z roku 1999. Większość aktorów powraca. W rolach głównych znów Sean Patrick Flanery i Norman Reedus. Pojawią się też nowe twarze Clifton Collins Jr., Peter Fonda, Judd Nelson, i Julie Benz. Po raz kolejny scenariusz i reżyseria: Troy Duffy, którego jedyne pozycje w filmografii to Święci z Bostonu i Święci z Bostonu 2.

Kadr ze Świętych z Bostony (1999)

Conner i Murphy MacManus wiodą spokojne życie na owczej farmie w Irlandi. Wraz z ojcem trzymają się z dala od ludzi i otaczających ich technologi. Noszą długie włosy, zapuszczone brody i prowadzą sielankową egzystencję. Wkrótce dociera do nich informacja, mówiąca o tym, że w Bostonie doszło do morderstwa. Ofiarą jest ksiądz, a zbrodnie upozorowano na podobieństwo tych, popełnianych przez Świętych. Ścinają włosy, brody, zbierają broń i wyruszają do Bostonu. Choroba zmusza ich ojca do pozostania na farmie. Po dotarciu do Stanów, poznają Amerykanina hiszpańskiego pochodzenia – Romeo. Dzięki niemu mają dostęp do informacji z hiszpańskiego podziemia Bostonu, a wszyscy podejrzani o zabójstwo księdza zostają zamordowani.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Arnkell

Zapowiada się całkiem miła dla oka porcja dobrej strzelaniny…. O ile twórcy nie przesadzą i z dobrze zapowiadającej się kontynuacji nie powstanie kicz…

Redox

Nawet nie wiedziałem, że powstanie sequel. Zwiastun daję radę, oby kontynuacja trzymała poziom jedynki.

Boruwar

a widzieliscie tatuze :P Prawda i Sprawiedliwosc :) czyli w skrocie PiS ;P jesli film bedzie w polowie tak dobry jak zwiastun ;) to bedzie BOGATO :)

Czechu

Dokładnie sam na początku myślałem, że to nie on, ale w napisach jest, że to on:). Ogólnie film zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że nie zniszczą nic, trzymam kciuki:)

Santanico

i kto wie,może to właśnie dobrze,że nic nie kręcił przez ten czas…no ale cóż,nie ma co gdybać.pozostaje tylko czekać na premierę.mam nadzieję,że film zobaczymy u nas w kinach i to nie z rocznym opóźnieniem

Proszę czekać…